Angle down Atgal

Lietuvė – tarp 15 geriausiai „fintech“ srityje pasižymėjusių moterų

Europos antreprenerius ir inovatorius vienijantis portalas Sifted.eu paskelbė 15-os „fintech“ srityje pasižymėjusių moterų sąrašą, į kurį pateko ir lietuvė Viktorija Vanagė, „Profitus“ įkūrėja ir vadovė.

Kaip skelbia Sifted.eu, Lietuva yra antras didžiausias Europoje „fintech“ centras. Mūsų šalis užima pirmą vieną pagal moterų įsitraukimą į technologijų industriją visoje Europos Sąjungoje. Didžioji dalis „fintech“ kompanijų Lietuvoje yra įdarbinusios 30 ar daugiau procentų moterų. Be to, dvi iš aštuonių geriausių šalies „fintech“ įmonių įkūrė moterys.

Viktorija Vanagė turi beveik dešimt metų patirties nekilnojamojo turto ir investicijų valdymo srityje. Ji įkūrė „Profitus“ 2017-ųjų pabaigoje ir yra šios įmonės generalinė direktorė. Ji taip pat turi įsteigusi investicijų valdymo fondą, bei šiuo metu yra jo pirmininkė.

„Profitus“ patenka į Lietuvos geriausių „fintech“ įmonių penketuką.

„Investavimas mums suteikia laisvę, todėl sukūrėme platformą, kuri bus prieinama kiekvienam. Norint valdyti savo pinigus turime juos įdarbinti, dar daugiau, turime daryti tai prasmingai, atsakydami sau į klausimą, kam panaudosime gautas papildomas pajamas, koks investavimo tikslas“, – apie „Profitus“ sako ji.


comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite