Angle down Atgal

Lietuva padės atkurti televizijos ir radijo transliacijas Ukrainos Donecko srityje

Lietuva perduos Ukrainai 7 skaitmeninės antžeminės televizijos siųstuvus. Vyriausybė pritarė atitinkamam Susisiekimo ministerijos siūlymui.

Įranga bus pasitelkta siekiant sukurti bendrą informacinę erdvę Ukrainos Donecko srities teritorijoje.

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis tikina, kad Lietuva ir toliau siekia padėti Ukrainai visomis išgalėmis. „Ukraina yra svarbi Lietuvos partnerė. Esame neabejingi šalies ir jos regionų poreikiams. Šiandien patvirtintas projektas yra dar vienas konkretus Lietuvos paramos ir geros valios gestas Ukrainos žmonėms“, - teigė Premjeras.

Šių metų liepos 25 dieną Ukrainos Donecko srities valstybinė administracija kreipėsi į Lietuvos Vyriausybę su prašymu padėti atkurti Ukrainos televizijos ir radijo transliacijas Donecko srityje.

Rugsėjo 21 dieną Ukrainos Donecko srities administracija pateikė prašymą AB „Lietuvos radijo ir televizijos centras“ dėl galimybės perduoti Ukrainai skaitmeninės antžeminės televizijos transliavimo įrangą.

Susisiekimo ministerija, kaip bendrovei „Lietuvos radijo ir televizijos centras“ valstybei nuosavybės teise priklausančių akcijų valdytoja, pasiūlė Ukrainai perduoti 7 skaitmeninės antžeminės televizijos siųstuvus.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite