Angle down Atgal

"Lietuva ir Lenkija - vienu keliu.Vietos ir žmonės, kurie mus jungia"

Šiaulių "Romuvos" progimnazijos septintų klasių mokiniai: Jokūbas Andrulis, Vakaris Stackevičius, Benas Bartaševičius, Arnas Bagočius, Norvydas Tuomėnas, vadovaujami etikos mokytojos Violetos Višniauskienės nuo vasario mėnesio dalyvavo edukaciniame projekte "Lietuva ir Lenkija - bendru keliu.Vietos ir žmonės, kurie mus jungia".

Mokiniai ruošė pristatymus apie Šiaulių miesto senosiose kapinėse palaidotus lenkų kilmės žmones, apie Šiauliuose gyvenusį ir dirbusį ilgametį chirurgą - onkologą Viktorą Zažeckį, apie lenkų bajoro Pliuškevičiaus šeimos dvarą Gegužių kaime, ieškojome "Aušros " muziejaus archyvuose žinučių ar radinių, tinkančių mūsų projektui.

Birželio 9 dieną visi projekto dalyviai buvo pakviesti į baigiamąją projekto šventę Vilniuje, Lietuvos neformaliojo švietimo centre, kur buvo pristatytas 31 projektas, sužinojome, kad šiame projekte dalyvavo 128 mokiniai ir 21 mokytojas.Už dalyvavimą visi gavome padėkos raštus, vaišinomės, bendravome . Po renginio dar 2 valandas klausėmės įdomių gido pasakojimų Vilniaus senamiestyje.Grįžome namo pavargę, bet pilni įspūdžių.

Informaciją parengė Violeta Višniauskienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite