Angle down Atgal

Liepos mėnesį Šiaulių rajono gyventojus ir svečius kviečia aktyvios ir saugios veiklos

VASARA, ATOSTOGOS ir PRAMOGOS! Tokie žodžiai pirmiausia šauna į galvą pagalvojus apie LIEPOS mėnesį. Skirkime daugiau laiko poilsiui nuo darbų. Dėmesys mūsų kūnui ir sielai yra labai svarbus! Šypsokitės saulei, vasaros lietui ir kiekvienam aplinkiniui, juk iš smulkmenų susideda gyvenimas!

Nors tropiniai karščiai vis dar lepina, tačiau veiklų nemažėja, tad dalinamės LIEPOS mėnesį vyksiančių sveikatą stiprinančių renginių Šiaulių rajone tvarkaraščiu.

Primename, kad vykdome iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-61-0004 „Sveikos gyvensenos skatinimas Šiaulių rajone“, kurio tikslas – padidinti Šiaulių rajono tikslinių grupių asmenų sveikatos raštingumo lygį bei suformuoti pozityvius jų sveikatos elgsenos pokyčius.

Maloniai kviečiame dalyvauti visuose užsiėmimuose ir pasidalinti informacija su kitais.

Daugiau biuro informacijos - www.siauliurvsb.lt, „Facebook“ paskyroje (@siauliurvsb), www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“, savaitraštyje „Kuršėnų krašto žinios“, tinklapyje www.etaplius.lt, laikraštyje „Šiaulių kraštas“ ir viešuosiuose rajono skelbimams skirtose vietose.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite