Angle down Atgal

Liepos 7-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos 7-oji – Pasaulinė šokolado diena.

Liepos septintoji, antradienis –189-oji metų diena (antroji 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 177 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Amanda, Amandas, Astas, Astė, Astijus, Eitautas, Estera, Klausas, Klausenė, Metodijus, Sangailas, Sangailė, Sangauda, Sangaudas, Skinija, Vilgailė;

rytoj: Amarilė, Arnas, Arnoldas, Audrius, Elzė, Elžbieta, Vaitautas, Valmantė, Virginija;

poryt: Algirdas, Algirdė, Leonarda, Leonardas, Sirgaudas, Sirgaudė, Sirmantas, Sirmantė, Verė, Veronė, Veronika.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.52, leidžiasi 21.55. Dienos ilgumas – 17.03.

Šiandien – trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Gamta apsupa žmogų tamsa ir verčia jį amžinai veržtis į šviesą“ (J. V. Gėtė).

***************

Astrologinė prognozė liepos 7-ajai, antradieniui

AVINAS. Diena nuteiks organizacinei bei visuomeninei veiklai. Bandykite suburti bendraminčius, siūlykite savo idėjas. Galite tapti kokio nors reikalo įkvėpėjais, lyderiais.

JAUTIS. Šiuo metu jums rūpės valdžios, konkurencinės kovos, profesinių sugebėjimų klausimai. Galbūt teks įrodinėti, kad kažkas jums skolingas, arba reikalauti išpildyti anksčiau duotą pažadą.

DVYNIAI. Šiandien galite tvarkyti reikalus, susijusius su organizacine, visuomenine, politine veikla. Turėtų prabilti jūsų kaip gerų organizatorių, mokytojų sugebėjimai.

VĖŽYS. Galite pasipelnyti per laikiną darbą, palūkanas, akcinį pelną, draudimą, paveldėjimą ir pan. Galbūt teks demonstruoti profesinius sugebėjimus, derėtis dėl darbo užmokesčio. Nežaiskite su ugnimi, jeigu esate kam nors įsiskolinę.

LIŪTAS. Šiandien teks nemažai bendrauti. Gerai, jei gebėsite išsinarplioti iš keblių situacijų, numatyti įvykių eigą, pašnekovų manevrus. Gali kilti noras bet kokiu būdu išgauti svetimą paslaptį. Didelė tikimybė, kad jums pavyks.

MERGELĖ. Šiandieniai kontaktai vers įsitempti ir susikaupti. Galbūt teks demonstruoti profesinius sugebėjimus, derėtis dėl darbo užmokesčio arba ginti savo teises.

SVARSTYKLĖS. Būsite nusiteikę smulkioms avantiūroms, flirtams, ryšių mezgimui. Mokėsite rasti bendrą kalbą su įvairiausiais žmonėmis, o ypač su priešinga lytimi. Galite tikėtis neįprastų pasiūlymų, patarimų.

SKORPIONAS. Neužtenka norėti kažkam padaryti įspūdį, sublizgėti, dar reikia mokėti tai daryti subtiliai, nežeminant pašnekovo, oponento. Neatsargiai mesta replika, kategoriškas pasisakymas gali grįžti bumerangu.

ŠAULYS. Regis, nuo pat ryto būsite kiek nutrūktgalviai, linkę finansiškai ir kitaip rizikuoti. Saugokitės sportinių ir kitokių traumų, avarijų. Pravartu skirti laiko kūrybai bei visuomeninei veiklai.

OŽIARAGIS. Šiandien galite gauti pinigų, pagaliau sudaryti nekilnojamojo turto pirkimo - pardavimo sutartį ar kt. Vis dėlto derėtų elgtis labai apdairiai, ypač jei ketinate kažką parduoti, išnuomoti.

VANDENIS. Savo kasdieniame gyvenime šiandien neišvengsite nesklandumų. O galbūt problemos slypės jūsų viduje, nors išoriškai viskas atrodys ramu, gražu. Yra pavojus, kad netinkamu momentu išsiverš emocijų ugnikalnis.

ŽUVYS. Ši diena bus gana neveikli. Viską darysite lyg snausdami ar apsvaigę. Pavojinga vartoti alkoholį, slopinančius vaistus. Pasisaugokite gudrių sukčių, siūlančių truputį, o atimančių daug.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite