Angle down Atgal

Liepos 19-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos devynioliktoji, pirmadienis – 200-oji metų diena (pirmoji 29-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 165 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aurė, Aurėja, Galiganta, Galigantas, Ksavera, Ksaveras, Mantgailas, Mantgailė, Mantgirdas, Mantgirdė, Sakalas, Vincenta, Vincentas;

rytoj: Alvyda, Alvydas, Česlovas, Jeronimas, Vismantas, Vismantė;

poryt: Danielius, Laurynas, Liongina, Lionginas, Prakseda, Rimvyda, Rimvydas, Rimvydė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.06, leidžiasi 21.44. Dienos ilgumas – 16.38.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kai valdovas supamas pagyrų ir pataikavimų, o gerų patarimų negauna, šalis pavojuje“ (Mo Ti).

***************

Astrologinė prognozė liepos 19-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Nepersistenkite siekdami savo tikslų nei finansinėje, nei meilės srityje, antraip galite pakliūti į gana nemalonią situaciją. Venkite skolintis ir skolinti pinigus, ypač be jokio užstato, garantijų.

JAUTIS. Rūpesčių gali kelti teisiniai reikalai, derybos, dalybos. Rimtai siekiant tikslo, galima tikėtis neblogų rezultatų net jei kelią sunkins stipri konkurencija. Stenkitės nekaltinti aplinkinių, kad jie jums nelabai padeda.

DVYNIAI. Darbe galite gauti pastabą ar žinią, kad kažką reikia papildomai padaryti, pataisyti, apsvarstyti ar pan. Tačiau darbas ne bėda. Bus nemaloniau, jeigu sušlubuos sveikata. Venkite rizikos kelyje.

VĖŽYS. Tam tikros jūsų viltys gali pasirodyti kiek per didelės, kad būtų realios. Pasirūpinkite, kad jūsų vaikai saugiai leistų laisvalaikį, pasidomėkite jų poreikiais, pratinkite prie pareigų.

LIŪTAS. Stenkitės valdyti savo emocijas. Tuomet jums turbūt pavyks susitarti, išsiaiškinti problemų esmę. Laisvalaikį leiskite su šeima, tik venkite kurstyti nesutarimus, aitrinti nuoskaudas. Galima techninė problema.

MERGELĖ. Kils rimtų sumanymų, idėjų, o tuo pačiu – ir ginčų ar slapto nepasitenkinimo. Gali padaugėti darbo susijusio su informacija, transportu. Pasisaugokite neapgalvotų, paviršutiniškų sandorių.

SVARSTYKLĖS. Dieną įtemptai darbuositės siekdami papildyti savo piniginę. Galite sudaryti ilgalaikę sutartį. Tačiau įmanomi ir tokie nesusipratimai, kurie lems nuostolį, pajamų šaltinio išgaravimą iš panosės ir pan. Būkite apdairūs.

SKORPIONAS. Šiandien teks iš peties darbuotis, nes darbdavys norės išspausti daugiau nei įmanoma. Už sunkų darbą pamėginkite išsiderėti daugiau pinigų ar poilsio dienų.

ŠAULYS. Šiandien patirsite įtampos, net jei niekur nesikišite ir leisite likimui vairuoti už jus. Visgi bus dar blogiau, jeigu mėginsite kažką įtakoti neturėdami supratimo, kas iš tikrųjų reikalinga ir teisinga. Klausykitės intuicijos ir sąžinės.

OŽIARAGIS. Ši diena gali atskleisti kai kurių draugiškų ar dalykinių santykių esmę. Gali būti aptartos jūsų studijų, karjeros ar kitos perspektyvos. Be reikalo neišlaidaukite.

VANDENIS. Šiandien galite patirti emocinę įtampą. Regis, asmuo, nuo kurio tam tikra prasme priklausote, ims kelti griežtesnius reikalavimus, norės rimtai pasikalbėti ar primesti savo taisykles.

ŽUVYS. Tai gali būti rezultatyvi diena, jeigu siekiate mokslo aukštumų ar planuojate tolimą kelionę. Gali būti, kad nerimausite dėl artimo žmogaus ar mylimo augintinio būklės ar netikėtų problemų.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite