Angle down Atgal

Liepos 18-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos 18-oji – Tarptautinė aludarių diena.

Aludarių dienai minėti buvo pasirinkta liepos 18-oji – šv. Arnoldo vardadienis, nes šis šventasis kai kuriuose bažnyčios raštuose minimas kaip aludarių globėjas. Beje, alaus globėjais laikoma ir daugiau šventųjų: šv. Matas, šv. Augustinas iš Hipo, šv. Lukas gydytojas, šv. Armandas ir net šv. Nikolas (Kalėdų Senelis), mat jie, prieš tapdami apaštalais, buvo smuklininkai.

Liepos aštuonioliktoji, sekmadienis – 199-oji metų diena (paskutinė 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 166 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Arnoldas, Eimanas, Eimanė, Eimantas, Eimantė, Eimys, Ervinas, Kamilas, Kamilė, Kamilis, Tautvilas, Tautvilė;

rytoj: Aurė, Aurėja, Galiganta, Galigantas, Ksavera, Ksaveras, Mantgailas, Mantgailė, Mantgirdas, Mantgirdė, Sakalas, Vincenta, Vincentas;

poryt: Alvyda, Alvydas, Česlovas, Jeronimas, Vismantas, Vismantė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.04, leidžiasi 21.45. Dienos ilgumas – 16.41.

Šiandien – trečioji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Daug svarbiau už žmogaus lemtį yra tai, kaip jis pats ją suvokia“ (V. fon Humboltas).

**************

Astrologinė prognozė liepos 18-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Aplinkiniams atrodys, jog finansiniai interesai visiškai užvaldė jūsų dėmesį, o kitų žmonių poreikiai vis labiau ignoruojami. Dėl to galite netekti gero draugo, pažįstamo palankumo.

JAUTIS. Šiuo metu būsite aktyvūs, linkę oponuoti. Verčiau nesielkite ekstravagantiškai, būkite savimi. Būkite kuo atsargesni, ką nors darydami su elektra, techniniais prietaisais bei vairuodami.

DVYNIAI. Šiandien būsite gana veiklūs. Galimi susitikimai dėl pagalbinių, ūkinių ar techninių darbų, paslaugų, nekilnojamojo turto sandorių. Vertėtų viską užrašyti, pasirūpinti garantijomis. Saugokitės pavojingų gyvių, alergenų.

VĖŽYS. Regis, ši diena jums pasiūlys pramogų, nuotykių, tačiau dėl įvairių veiksnių neatrodys smagi. Negalėsite pamiršti nuoskaudų, nusivylimų, nerimausite dėl vaikų ar draugų.

LIŪTAS. Šiandien visose srityse bus per daug emocijų, nerimavimo, blaškymosi, todėl ne viskas gali pavykti. Tikriausiai rūpės neišspręstos buitinės ar finansinės problemos. Gali tekti pagalvoti apie radikalias permainas.

MERGELĖ. Tikriausiai spręsite technines problemas, intensyviai bendrausite ar keliausite. Aktualūs bus su mokslu, žiniasklaida, reklama, transportu susiję reikalai.

SVARSTYKLĖS. Jūs būsite užsiėmę pinigų, nuosavybės ir gerovės klausimų sprendimu. Tikėtina, kad susidursite su materialinėmis problemomis ar su įvairiomis kliūtimis dėl transporto, ryšių sutrikimų.

SKORPIONAS. Išbandymai, netikėtumai laukia tolimoje kelionėje ar turint reikalų su užsieniečiais. Apmaudas ir emocinės audros gali kilti dėl piniginių keblumų. Saugokitės aferistų, venkite pavojingų situacijų.

ŠAULYS. Pravartu stabtelėti ir susimąstyti prieš žengiant svarbų žingsnį. Pasistenkite atskirti melą nuo tikrovės, saviapgaulę nuo realybės. Galbūt vargins prastesnė savijauta, pagirios, pasireikš keistas silpnumas.

OŽIARAGIS. Šiandien bus sunku susitarti su kitais neprarandant savitvardos, optimizmo. Vertėtų nukreipti savo energiją į rimtus reikalus ir iš peties padirbėti.

VANDENIS. Jums šiandien stigs emocinės pusiausvyros, kantrybės, todėl reikėtų atsipalaiduoti, sutramdyti savo impulsyvumą. Dėl rimtų problemų nevenkite pasitarti su tais, kurie galėtų jums padėti. Saugokitės traumų, žaibo.

ŽUVYS. Diena bus kupina emocinės įtampos, nerimo. Gali būti, kad išgirsite užgaulių žodžių iš svarbių jums žmonių. Derėtų būti santūresniems, nedalinti neapgalvotų pažadų, nešvaistyti pinigų.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite