Angle down Atgal

Liepos 11-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos 11-oji – Pasaulio gyventojų diena.

Šią dieną paskelbti 1989 m. rekomendavo Jungtinės Tautos. Liepos 11-oji skirta susimąstyti apie žmonijos gimstamumo, mirtingumo, apgyvendinimo, migravimo, išsilavinimo ir kitokias problemas.

Liepos vienuoliktoji, šeštadienis – 193-ioji metų diena (šeštoji 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 173 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Benediktas, Pijus, Šarūnė, Vilma, Vilmantas, Vilmantė, Žutarta, Žutartas, Žutautas, Žutautė;

rytoj: Iza, Izabelė, Margiris, Zabelė, Zabė;

poryt: Anakletas, Anys, Arvilas, Arvilė, Eugenijus, Henrikas, Kleopatra, Rikantas, Rikantė, Rykantas, Rykantė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.56, leidžiasi 21.52. Dienos ilgumas – 16.56.

Šiandien – septintoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Mažiausiai mirties bijo tie žmones, kurių gyvenimas turi didžiausią vertę“ (I. Kantas).

***********

Astrologinė prognozė liepos 11-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Nusimato emocinis pakilimas. Viską imsite giliai į širdį, nuotaikos kaitaliosis. Galbūt sieksite kūrybinės saviraiškos, domins artimųjų paslaptys. Regis, jums ypač aktualų atsakymą galėsite tik nujausti, nes apie tai konkrečiai kol kas nebus kalbama.

JAUTIS. Diena bus gana maloni, jeigu nelįsite į jokias avantiūras. Šiandien patartinas ramus poilsis, taiki ir saugi aplinka. Beje, būsite patiklūs, todėl galite pasielgti taip, kad vėliau patys stebėsitės.

DVYNIAI. Susitiksite su senais draugais ar pažįstamais. Būsite linkę kitiems žmonėms padėti, patarti. Pasistenkite nesivelti į painias finansines ar moralines, etines peripetijas.

VĖŽYS. Malonumų šiandien turėsite mažiau negu pareigų. Pasinaudokite pozityvios energijos banga ir atlikite tai, ką esate suplanavę. Galimas susitikimas su ypatingus jausmus žadinančiu asmeniu.

LIŪTAS. Ši diena turėtų sugrąžinti gerą nuotaiką, pažerti idėjų. Išryškės jūsų sugebėjimas panaudoti turimas žinias. Turbūt išsiveršite iš kasdienybės gniaužtų, leisitės į kelionę, patirsite ypatingą įvykį ar kt.

MERGELĖ. Šiandien pravartu susitarti dėl bendrų reikalų su seniai jums pažįstamais draugais, partneriais. Tik nešvaistykite per daug jėgų lengvabūdiškiems malonumams, nepataikaukite aistroms.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai teks derinti visų namiškių norus dėl laisvalaikio praleidimo bei šeiminių pareigų. Pasistenkite būti lankstūs, kad visų nuotaika išliktų gera. Jokių problemų nekils, jei sugebate suprasti ir mylėti žmonės tokius, kokie jie yra.

SKORPIONAS. Šiandien susikaupkite naudingiems, praktiškiems darbams tuo atveju, jeigu negalite sau leisti patinginiauti. Didesnį dėmesį skirkite mitybai, sveikatos profilaktikai. Palanku rūpintis įvaizdžiu.

ŠAULYS. Aktyvus metas emocine ir kūrybine prasme. Norėsis pasidžiaugti bendravimu su vaikais, mylimaisiais, juos palepinti, o ir patiems pasijusti globojamiems, mylimiems. Tai turėtų pavykti. Jus įkvėps gamta, meninė kūryba, meilė.

OŽIARAGIS. Diena bus nelengva emocine prasme. Mokėkite nusileisti, ramiai reaguoti į bet kokį iššūkį. Tikriausiai labai rūpės šeimos, giminės problemos. Buitis, namų ruoša gerokai išsunks jūsų jėgas, tačiau galėsite pasidžiaugti susikurtu jaukumu.

VANDENIS. Tikriausiai bendrausite su giminaičiais, pažįstamais. Dėl kažko svarbaus pavyks susitarti be ypatingų pastangų. Tik venkite kalbų apie ligas ir krizes, jei netrokštate save bei kitus užkrėsti slogia nuotaika.

ŽUVYS. Jums nestigs jėgų, pasitikėjimo savimi, gyvenimo džiaugsmo. Draugų ir pažįstamų dėmesys bus malonus, bet tam tikra prasme jums kainuos. Galbūt reikės suteikti paslaugą ar pan.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite