Angle down Atgal

Liepos 10-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos 10-oji – Septyni broliai miegantys. Maždaug 161-180 m. septyni broliai ir jų motina Felicita buvo nukankinti už Kristaus tikėjimo išpažinimą.

Liepos 10-osios rytmetį danguje trumpam pasirodo Sietynas, sudarytas iš septynių žvaigždžių.

Lietuvoje tikima, kad nuo Septynių brolių miegančių prasideda lietūs. Jei tądien lyja, lietus nesiliaus septynias dienas, o gal net septynias savaites. Jeigu visai nelyja, irgi blogai – derlius bus menkas.

Liepos dešimtoji, penktadienis – 192-oji metų diena (penktoji 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 174 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Amalija, Amelija, Eirimė, Gilvainas, Gilvainė, Melė, Neikantas, Neikantė, Neimantas, Neimantė, Sigutė;

rytoj: Benediktas, Pijus, Šarūnė, Vilma, Vilmantas, Vilmantė, Žutarta, Žutartas, Žutautas, Žutautė;

poryt: Iza, Izabelė, Margiris, Zabelė, Zabė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.55, leidžiasi 21.53. Dienos ilgumas – 16.58.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Nelaimingiausi žmonės tada, kai jų gyvenime nelieka vietos svajonėms“ ( Dž. Kenedis).

*************

Astrologinė prognozė liepos 10-ajai, penktadieniui

AVINAS. Prieštarausite patys sau, susipainiosite savo mintyse ir planuose tuo sukeldami abejones ir aplinkiniams. Jeigu imsitės aktyvios iniciatyvos, viskas gali pakrypti ne taip, kaip jums norėtųsi. Šiandien patartina ramybė, pasyvumas. Saugokite piniginę.

JAUTIS. Šiandien teks pasirūpinti daugybe reikalų. Galbūt draugai įtrauks jus į veiklą ar į kolektyvines pramogas. Galima tikėtis pasiūlymų. Pildysis kai kurie jūsų troškimai.

DVYNIAI. Šiandien stokosite dvasinės pusiausvyros, o tai atsilieps jūsų santykiams su meilės ar darbo partneriais. Nerizikuokite ten, kur jus traukia vien tik neprotingos ambicijos ar iliuzijos.

VĖŽYS. Tikriausiai seksis įgyvendinti planus, susijusius su mokslu, kultūra, užsieniu. Gali atsinaujinti sena meilė ar draugystė. Jausitės reikalingi, vertinami. Tačiau derėtų atkreipti dėmesį į kolegų elgesį – jūsų atžvilgiu jie gali elgtis ne itin korektiškai.

LIŪTAS. Galimos permainos asmeniniuose santykiuose arba išryškės problemos, susijusios su kelione, stojimu mokytis, veiklos planais. Aktuali bus ir pinigų tema. Tikriausiai pastebėsite, kad gana neatsakingai išlaidavote, skolinotės.

MERGELĖ. Gali tekti aiškintis santykius su antrąja puse bei dalykiniais partneriais. Nesistenkite kitų įtikinti tuo, kuo patys netikite. Būkite pasirengę koreguoti kai kuriuos planus.

SVARSTYKLĖS. Gerai būtų, jei šią dieną skirtumėte darbo reikalams, nes privalote neatidėliodami užbaigti kai kuriuos reikalus. Jeigu turite sveikatos problemų, užsirašykite pas gydytoją. Nederėtų laukti tikintis, kad užsitęsęs negalavimas praeis savaime.

SKORPIONAS. Šiandien jus vilios nuotykiai, sportas, meilės žaidimai. Gali gimti romantiškų iliuzijų. Regis, susižavėsite paslaptingu asmeniu. O galbūt puikiai pasireikšite meno srityje, pasidžiaugsite vaikų sėkme ar pan.

ŠAULYS. Jus gali nustebinti artimo žmogaus atsiprašymas arba pasiūlyta parama, paslauga. Regis, pavyks išspręsti keblią asmeninę problemą. Pasisaugokite sukčių, vagių.

OŽIARAGIS. Artimos aplinkos žmonės nenori su jumis pyktis. Tereikia draugiško pokalbio, kad viskas pakryptų į gera. Palankų poveikį gali padaryti kito artimo žmogaus tarpininkavimas.

VANDENIS. Tikėtini rūpesčiai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuosavybe, transportu, Galimi kontaktai su verslininkais, tiekėjais. Galite sudaryti nuomos arba komercinę sutartį, kurios sąlygos buvo aptartos jau anksčiau.

ŽUVYS. Tikriausiai ši diena bus kupina įvairiausios veiklos ir emocionalių kalbų. Yra pavojus pervertinti savo jėgas ir galimybes, kitiems sukelti nepagrįstas iliuzijas. Būkite šiek tiek kuklesni. Pasisaugokite sukčių, manipuliatorių.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite