Angle down Atgal

Liberalai renka partijos pirmininkę: kandidatės mato šviesią ateitį

Liberalų sąjūdžio nariai, šeštadienį Kaune susirinkę į partijos suvažiavimą, balsuodami elektroniniu būdu renkasi partijos pirmininkę. Dėl šio posto varžosi Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Trakų rajono merė Edita Rudelienė.

V. Čmilytės-Nielsen teigimu, Liberalų sąjūdis yra reikalingas Lietuvai.

„Šachmatai mane išmokė gerai pasverti savo sprendimus. Kandidatuoti į partijos pirmininkus nebuvo paprastas sprendimas, jį priėmiau rimtai apsvarsčiusi tiek savo, tiek partijos galimybes. Šiandien Lietuvai labai reikalinga stipri liberalų partija, kuri neapsiriboja keliomis siauromis temomis“, – prisistatydama kalbėjo V. Čmilytė-Nielsen.

Kandidatė pažėrė kritikos valdantiesiems.

„Politikoje dominuoja žmonės, linkę į autoritarinius sprendimus, nepakantūs kritikai, bijantys kitokios nuomonės, kuriasi judėjimai, pavojingai žaidžiantys nacionalizmo korta“, – sakė V. Čmilytė-Nielsen.

Mobilizuoti skyrius, pritraukti narių, sudominti jaunimą – prioritetai, kuriems pasiekti turiu aiškų matymą, tvirtino politikė.

Tuo tarpu jos oponentė Liberalų sąjūdžio pirmininko rinkimuose E. Rudelienė taip pat sako, kad turi aiškią viziją politinės organizacijos ateičiai.

„Sugebu suburti ir užkurti širdis bendram tikslui. (...) Tikiu ir žinau, kad partija buvo ir bus didžiausių politinių partijų sąrašuose. Mes būsime ta partija, kuri lems geresnį, sąžiningesnį žmonių gyvenimą, kuris bus grįstas asmens atsakomybe, laisve, pasitikėjimu, savarankiškumo principais“, – sakė E. Rudelienė.

Privalome turėti frakciją Seime, kad pasiektume savo tikslus ir kad būtume girdimi, tvirtino Trakų rajono merė.

„Esu tikra, kad laimėję Seimo rinkimus, laimėsime ir visus ateinančius“, – kalbėjo E. Rudelienė.

Kandidatė savo prioritetais išskyrė žmonių pasitikėjimo partija susigrąžinimą, naujų ir jaunų žmonių pritraukimą, partijos skyrių stiprinimą, komunikacijos gerinimą.

„Turime pripažinti, kad kartais savo partijoje per daug užsižaidėme laisvės principais ir pamiršome, kad greta eina ir atsakomybė, ir netgi disciplina“, – sakė E. Rudelienė, pabrėžusi, kad jei laimės V. Čmilytė-Nielsen, visokeriopai padės kolegei.

„Tikiu, kad šiandien išrinkta nauja valdyba bus tvirtas kumštis“, – pridūrė E. Rudelienė, palinkėjusi partijos kolegoms optimistiškai žvelgti į ateitį.

Šiuo metu už liberalus balsuotų 5,8 proc., kai prieš mėnesį tokių buvo 4,7 proc. gyventojų, parodė naujienų agentūros ELTA užsakymu rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ rugpjūčio 26-rugsėjo 8 dienomis atliktos apklausos duomenys.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite