Angle down Atgal

Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje duris atvėrė moderni laboratorija

Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje – labai lauktos įkurtuvės. Šiandien gimnazijos direktorė Vida Lesauskienė perkirpo simbolinę įkurtuvių juostelę ir atidarė naujai įrengtą laboratoriją.

Čia vyks fizikos, chemijos, biologijos laboratoriniai darbai. Įkurtuvių dieną buvo išbandyti mikroskopai, atlikta įvairių užduočių, maišant chemines medžiagas net  „paleistas“ vadinamasis dramblio straublys, kuris putodamas ir šnypšdamas įspūdingai išsiveržė iš mėgintuvėlio.

Mokinius ir mokytojus įkurtuvių proga sveikino rajono savivaldybės mero pavaduotoja, laikinai pavaduojanti merą, Marija Puč, administracijos direktorius Andrius Šatevičius, Švietimo skyriaus vedėja Dalia Dzigienė.

Svečiai turėjo retą progą įsijungti į mokinių laboratorinius darbus ir, sugrįžus į mokyklos laikus, pajusti atradimo džiaugsmą.

Įdomu tai, kad laboratoriją gimnazija įrengė savo bei rėmėjų sukauptomis lėšomis ir pastangomis. Pasak gimnazijos direktorės, imtis tokių neįprastų, bet sėkme vainikuotų darbų paskatino dviejų įmonių pateiktos laboratorijos įrengimo sąskaitos. Pinigų išraiška atėmė žadą ir tada imtasi iniciatyvos laboratoriją įrengti patiems. Gimnazija ypač dėkinga vietinei baldų įmonei, kuri sėkmingai pagamino laboratorijos baldus. Rezultatas nenuvylė: laboratorija įrengta per mėnesį, o jos įrengimo darbai kainavo net iki 3 kartų pigiau, nei buvo gauti pasiūlymai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite