Angle down Atgal

Lenkijoje per parą mirė 30 užsikrėtusių koronavirusu

Lenkija užfiksavo iki šiol didžiausią koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkio vienos dienos aukų skaičių – per parą šalyje mirė 30 pacientų, o bendras aukų skaičius išaugo iki 159, trečiadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Naujai užregistruotų užsikrėtimo atvejų per parą pagausėjo 357-ais iki 5 205, Lenkijos visuomeninis radijas citavo sveikatos apsaugos tarnybas.

Antradienį Sveikatos apsaugos ministerija buvo pranešusi apie 22 pacientų mirtį ir 435 patvirtintus naujus COVID-19 atvejus. Pirmadienį buvo skelbta apie 13 mirčių ir 311 užsikrėtimo atvejų.

Pirmasis užsikrėtimo naujuoju koronavirusu atvejis šalyje buvo nustatytas kovo 4-ąją, o pirmoji paciento mirtis – kovo 12-ąją.

Vyriausybė uždarė šalies sienas ir įvedė griežtų suvaržymų, turinčių užtikrinti socialinį atstumą ir pažaboti užkrato plitimą.

Antradienį buvo įvesta naujų suvaržymų, pavyzdžiui, uždrausta iki 18 metų vaikams išeiti iš namų nelydimiems suaugusiųjų. Buvo uždaryti parkai ir paplūdimiai, taip pat nurodyta užsidaryti daugumai viešbučių.

Pareigūnai ragino lenkus artėjantį ilgąjį Velykų savaitgalį būti namuose ir atsisakyti kelionių planų.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite