Angle down Atgal

Led juostos – šių dienų inovacija

Pastaruoju metu turime daugybę inovacijų bei naujų išradimų. Dalis jų yra visiškai nematyti, kiti yra analogų tobulesnės versijos. O ši technologija yra abu tokie dalykai viename. Kadangi tai ir visiškai kitu principu veikiantis šviesos šaltinis ir tuo pačiu atsiveriančios galimybės jį panaudoti išskirtiniams sprendimams. Tačiau tai tikrai nėra vieninteliai privalumai, dėl kurių taip plačiai naudojama palyginti nauja technologija. Dar vienas labai svarbus aspektas yra taupumas. Kadangi būtent elektros išlaidos yra nemažos kiekvienuose namuose. O šis variantas sukurdamas tokį patį šviesos kiekį sunaudoja netgi kelis kartus mažiau energijos. Jeigu palyginsime jį su visiems įprastomis kaitrinėmis lemputėmis. Ir būtent dėl to, panašu, jų egzistavimo era juda į pabaigą.

Panaudojimas ne tik apšvietimui

Labiausiai prie nestandartinių panaudojimo variantų prisidėjo rgb led juostos, kurios gali šviesti daugybe skirtingų spalvų. Kas anksčiau buvo sunkiai įsivaizduojama, kadangi buvo įmanomas tik toks variantas, kai viena lemputė šviečia viena spalva. O nauja technologija šią nuostatą pakeitė iš esmės. Be to, ji pakankamai pigi, todėl visiems prieinama ir taip suteikia galimybę kurti bei ieškoti netradicinių šviesos panaudojimo būdų. Dažniausias variantas bus tam tikrų detalių išryškinimas interjere. Tačiau kartais įvairių spalvų šviesa gali tarnauti kuriant nuotaiką įvairiausiose vietose. Pavyzdžiu, tokios led juostos labai populiarios baruose bei naktiniuose klubuose. Kadangi ten įprastas apšvietimas nėra tinkamas, o originalūs jo variantai ypatingai vertinami.

Led juostos automobiliams – entuziastų atradimas

Visais laikais buvo žmonių, kuriems automobilis yra daugiau, negu tik transporto priemonė. Jie ne tik jį saugo, prižiūri, tačiau ir nuolatos tobulina, modifikuoja bei keičia jo išvaizda, kad ji taptų kuo unikalesnė. Ir būtent šioje vietoje ypatingai pasitarnavo led technologija, kuriai nereikia didelių energijos sąnaudų, o lemputės yra ypatingai mažos. Todėl joms tikrai nesunku atrasti tinkamą vietą tiek automobilio viduje, tiek ir išorėje. Žinoma, tokį transporto priemonių dailinimą šviesomis visi vertina skirtingai. Tačiau dauguma turėtų sutikti, jog toks automobilis gatvėje tikrai neliks nepastebėtas. O būtent tas labiausiai ir džiugina šios srities entuziastus, kurie nuolat ieško naujų būtų kaip išsiskirti. Be to, dauguma aplinkinių tikrai gali nustebinti ir į bet kokią spalvą akimirksniu pasikeičiantis apšvietimas. Geriausiai tą gali padėti padaryti led juostos su pulteliu, kurios yra valdomos būtent tokiu būdu. Ir taip galima ne tik įjungti ar išjungti apšvietimą, tačiau ir keisti jo spalvas bei intensyvumą.

Montavimo darbai ir led juostos profilis

Papildomas apšvietimas neretai asocijuojasi su pakankamai sudėtingais montavimo darbais. Todėl nemaža dalis žmonių tokiais atvejais renkasi pastatomas lempas, toršerus. Tačiau pastaruoju yra ir dar viena alternatyva, kuriai tikrai nereikės daugybės sudėtingų darbų. Kadangi led apšvietimas gali būti sumontuojamas paprasčiausiai priklijuojant juostą su lemputėmis prie bet kokio paviršiau. O norintieji daugiau subtilumo bei tvarkingumo gali naudoti specialius profilius. Kai kuriais atvejais juos taip pat pritvirtinti galima paprasčiausiai klijuojant. O jeigu toks variantas netinka, tuomet galima prisukti. Ir bet kuriuo atveju neprireiks rimtesnių darbų.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite