Angle down Atgal

LDK Kęstučio batalione – jaunųjų šaulių ir ukrainiečių vaikų stovykla

Vakar į Tauragę atvyko 20 žmonių grupė iš Ukrainos, Ternopilio srities. Penkiolika delegacijos narių – 9- 15 metų amžiaus vaikai ir jaunuoliai iš šeimų, kurios nukentėjo dėl Ukrainoje vykstančio karinio konflikto, birželio 12 – 17 dienomis dalyvaus vasaros stovykloje karu su Lietuvos jaunaisiais šauliais.

Atvykę į Tauragę, svečiai pirmiausia apsilankė savivaldybėje, susitiko su Tauragės rajono savivaldybės meru Sigitu Mičiuliu, kitais administracijos darbuotojais. Vaikams įteiktos atminimo dovanos, pristatytas filmas apie mūsų miestą, supažindinta, kokia veikla numatyta viešint Tauragėje.

„Smagu, kad vaikai, nukentėję dėl Ukrainoje vykstančio karinio konflikto, turi galimybę apsilankyti mūsų krašte, puikiai praleisti laiką, bent trumpam užmiršti skaudžią realybę, susirasti naujų draugų, plėsti akiratį“,- teigė atvykusius vaikus sutikęs Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

Vizito mūsų krašte metu svečiai ne tik stovyklaus, bet ir aplankys Tauragės Karšto muziejų, Tremtinių ir politinių kalinių kančios namus, išbandys Taurų nuotykio parko atrakcijas, susipažins su Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centro vykdomomis veiklomis, vyks į kaimyninį Šilalės rajoną.

Delegacijos nariai gyvens LDK Kęstučio mechanizuotajame pėstininkų batalione.

Svečiai iš Ukrainos, Ternopilio srities, Tauragėje viešės iki birželio 17 dienos.

Tauragės rajono savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite