Angle down Atgal

Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnės vykdė prevencinę priemonę „Senjorai“

Rugsėjo mėnesį Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės aktyviai vykdė prevencinę priemonę „Senjorai“ Lazdijų rajono savivaldybės Noragėlių, Kučiūnų ir Seirijų seniūnijose.

Prie vykdomos prevencinės priemonės, lankant vienišus, neįgalius, atokiai gyvenančius rajono senjorus, taip pat asmenis, galinčius tapti potencialiomis nusikalstamų veikų aukomis, prisijungė ir Noragėlių seniūnijos specialistas Reimundas Grubis, Kučiūnų seniūnijos specialistė Nijolė Vaškevičienė, Seirijų seniūnijos seniūnė Rita Matusevičiūtė – Bražinskienė.

Aplankytiems senjorams buvo suteikta prevencinė informacija, kaip apsisaugoti nuo sukčių, vagysčių, smurtinių nusikaltimų, nusikaltimų elektroninėje erdvėje, taip pat konsultuoti kitais policijos kompetencijai priskiriamais klausimais. Įgyvendinant tęstinę prevencinę programą ,,Gyvenkime saugiai 2020. Lazdijai“ kartu su Lazdijų rajono savivaldybe, kiekvienam senjorui buvo padovanoti žibintai, finansuojami minėtos prevencinės programos lėšomis.

Prevencinė priemonė reikalinga ir tikslinga kaimiškose vietovėse, ypatingai šiuo metu, kai rudenėja, vakarai ilgėja ir tamsėja. Senjorai nuoširdžiai dėkojo bendruomenės pareigūnėms už parodytą dėmesį bei rūpestį dėl saugumo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite