Angle down Atgal

Lazdijų rajone koronavirusu serga jau 73 gyventojai

Trečiadienį Lazdijų rajone paaiškėjo dar 7 nauji susirgimai dėl COVID-19. Po 2 susirgimus nustatyta Veisiejų ir Šventežerio seniūnijose, po 1 susirgimą Lazdijų miesto, Lazdijų ir Kučiūnų seniūnijose.

Iš 73 Lazdijų rajone nustatytų COVID-19 ligos atvejų, 17 susirgimų - Lazdijų miesto seniūnijoje, 16 – Veisiejų, 10 – Noragėlių, 8 - Lazdijų seniūnijoje, po 7 susirgimus – Seirijų ir Šventežerio, 4 susirgimai - Būdviečio, 2 susirgimai Kapčiamiesčio seniūnijoje bei po 1 susirgimą – Krosnos ir Kučiūnų seniūnijose.

Negerėjant epidemiologinei situacijai šiandiena karantinas pratęstas iki gruodžio 17 dienos 24 val. Jei nebus dar kartą pratęstas, karantinas nustos galioti gruodžio 18 dieną.

Tiesa, nuo gruodžio 10 d. būtų švelninamos kai kurios jo sąlygos:

Muziejų ir galerijų lankymas būtų leidžiamas ne didesnėmis nei dviejų asmenų grupėmis (išskyrus šeimas), jei bus užtikrintas 10 m2 plotas vienam lankytojui ir laikomasi ne mažesnio kaip 2 m atstumo tarp asmenų ar grupių;

Taip pat leidžiamos ne daugiau kaip dviejų asmenų ar vienos šeimos ekskursijos, jei užtikrinamos visos kitos ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytos taisyklės.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite