Angle down Atgal

Lazdijų rajone – 7 nauji koronaviruso atvejai

Penktadienio informacija apie COVID-19 situaciją Lazdijų rajone: serga 84 gyventojai. Šiandien paaiškėjo dar 7 nauji susirgimai dėl COVID-19. Po 3 susirgimus nustatyta Lazdijų ir Veisiejų seniūnijose, 1 susirgimas Kučiūnų seniūnijoje.

Iš 77 Lazdijų rajone nustatytų COVID-19 ligos atvejų, 21 susirgimas – Veisiejų seniūnijoje, 20 susirgimų - Lazdijų miesto seniūnijoje, 10 – Noragėlių, 9 - Lazdijų seniūnijoje, 8 – Seirijų, 7 susirgimai Šventežerio, 4 susirgimai - Būdviečio, po 2 susirgimus Kapčiamiesčio ir Kučiūnų seniūnijose bei 1 susirgimas – Krosnos seniūnijose.
Dėl situacijos valdymo Lazdijų socialinės globos namuose, kuriuose šiandien nustatyti 2 susirgimai ir 1 susirgimo Veisiejų socialinės globos namuose, kuris nustatytas anksčiau, šiandien vakare buvo sušauktas Lazdijų rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriame konstatuota:
Sergantiesiems yra paskirta saviizoliacija;
Juos aptarnaujantis personalas neturi kontaktų su kitais socialinės globos namų darbuotojais, yra aprūpintas specialia apranga ir dezinfekcinėmis priemonėmis;
Visos patalpos, kuriose gyveno sergantieji, dezinfekuotos.
Dar šiandien bus nustatyti visi su sergančiaisiais susiję kontaktiniai asmenys, rytoj jiems bus paimti ėminiai dėl galimo susirgimo COVID-19 liga.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite