Angle down Atgal

Lazdijų prekybos centruose dvi dienas vyks „Maisto bankas“ akcija

Šiandien Lazdijų prekybos centruose IKI ir MAXIMA pirkėjus pasitinka „Maisto bankas“ akcijos savanoriai, kurie geros valios žmones kviečia nupirkti ir su stokojančiais pasidalinti ilgiau galiojančiais maisto produktais.

„Labai pritariu šiai gražiai iniciatyvai. Žinau, kad ir mūsų rajone dar daug žmonių stokoja maisto, išgyvenimas yra kiekvienos dienos iššūkis. Todėl kviečiu visus, šiomis dienomis apsiperkančius prekybos centruose, kuriuose vyksta akcija, nupirkti nors ir nedaug akcijos rengėjų nurodytų maisto produktų. Kiekvienas savo indėliu galime prisidėti, kad skurdo, nepritekliaus mūsų aplinkoje būtų kuo mažiau“, – sako savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Rudeninis maisto produktų rinkimas yra ypač svarbus maisto produktų akcijoje dalyvaujančioms socialinėms organizacijoms, kurių atsargos šiuo metu visai išsekusios. Didžioji dalis paramos gavėjų – ligoti ar senyvo amžiaus žmonės, kuriems šis laikotarpis ypač pavojingas. Dažnai jie bijo išeiti iš namų, o savanorių atneštas maisto krepšelis būna vienintelis kelių dienų maistas.

Dėl netikėtai pasaulį užklupusios pandemijos „Maisto bankas“ pavasarį neturėjo galimybės surengti tradicinės akcijos, kurios metu surinkdavo apie 240 tonų maisto produktų. Todėl ši, rudeninė maisto produktų rinkimo akcija, tampa kaip niekada svarbi – jos metu dienos centrai, labdaros valgyklos, neįgaliuosius, senjorus, gausias šeimas globojančios organizacijos turi galimybę surinkti taip reikalingų maisto produktų ir perduoti juos stokojantiems.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite