Angle down Atgal

Laukia intriguojanti kova: kas laimės – Ineta Stasiulytė ar Mindaugas Stasiulis?

Jau šiandien TV3 eteryje startuos naujas, įtraukiantis, ekspresyvus ir linksmas šou „galvOK“. Pirmojoje laidoje susirungs Ineta Stasiulytė, žaidžianti Manto Katlerio komandoje, ir Mindaugas Stasiulis su Marijumi Mikutavičiumi priešaky. Kuri komanda pasirodys sumanesnė sužinosime jau šį vakarą.

Žaidimo „galvOK“, išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį.

Mindaugas Stasiulis pasakojo, kad su Ineta susipažino dar vaikystėje: „Pirmą kartą Inetą pamačiau aštuntoje klasėje, kai dalyvavome šauniausio Telšių moksleivio konkurse. Mes šokome poroje. Aš buvau visiškas kelmas, o ji nuostabi šokėja. Ji žiauriai manęs nemėgo“, prisiminimais pasidalino M. Stasiulis.

Esame įpratę matyti M. Stasiulį, vedantį daugybę laidų ir renginių, taigi, tai bus vienas tų retų atvejų, kai Mindaugas Stasiulis stovėdamas scenoje ne pats ves laidą, bet joje dalyvaus. „Kai reikia scenoje šokt, dainuot stresuoji, o čia nieko panašaus daryti nereikės, tai manau, kad žaidėju būti bus labai faina. Labai džiaugiuosi, kad man nereikės galvoti, nei apie žaidimo eigą, nei kaip pristatyt dalyvius ar klausimus, tuo užsiims Andrius Žiurauskas“, džiugiai kalbėjo M. Stasiulis.

Mindaugas sako, kad nėra azartiškas žmogus, išskyrus krepšinį ir „Alias“ žaidimą: „Per „Alias“ aš už visus garsiausiai rėkiu ir labai stengiuosi laimėti“. Ar „galvOK“ įžiebs Mindaugo azartą, išvysime vakare.

Tuo tarpu komandos kapitonas Marijus Mikutavičius neslepia esantis gana kovingas: „Aš visada mėgstu laimėti. Aš tas žmogus, kuris bet ką darydamas nori laimėt“. Taip pat ryžtingai nusiteikęs yra ir priešininkų komandos kapitonas Mantas Katleris: „Mane motyvuoja tik pergalės, tik pergalės kvapas. Pinigai ateina ir išeina, o pergalės lieka“.

M. Katlerio komandoje šiandien žaisianti Ineta Stasiulytė sako, kad nėra itin didelė žaidimų gerbėja kompanijoje niekuomet nėra ta, kuri siūlytų žaisti įvairiausius žaidimus, tačiau pripažino, kad įsitraukus jai visuomet būna smagu.

Primename, kad kapitonai galės pasinaudoti TV žiūrovų pagalba. Tiek Manto Katlerio, tiek Marijaus Mikutavičiaus komandoje virtuliai (iš savo namų) dalyvaus po 12 žiūrovų, kurie kartu su kapitonais ir jų svečiais sieks pergalės ir piniginio prizo.

Žaidimui vadovaus, klausimus uždavinės ir pelnytus taškus skaičiuos laidos vedėjas – Andrius Žiurauskas.

„galvOK“ – jau šiandien, 19.30 val. per TV3. Žaidimą tuo pat metu bus galima žaisti ir portale tv3.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite