Angle down Atgal

Latvijoje prekybos centrai uždaromi savaitgaliams

Latvijoje dėl COVID-19 infekcijos plitimo uždaromos sporto įstaigos, o savaitgaliais neveiks prekybos centrai, vyriausybės sprendimą pristatė premjeras.

Pasak Krišjanio Karinio, veiklos ribojimai negalios maisto produktų parduotuvėms, vaistinėms ir optikos parduotuvėms, veterinarijos parduotuvėms, statybinių prekių parduotuvėms.

Savo ruožtu sveikatos apsaugos ministrė Ilzė Vinkelė po vyriausybės posėdžio žurnalistams pareiškė, jog ypatingosios padėties šalyje galiojimas, kurio pabaiga dabar numatyta balandžio 14-ąją, veikiausiai bus pratęstas.

„Nemažai žmonių repatriacijos reisais grįžta į Latviją. Izoliacija ir karantinas turi būti taikomi bent iki paskutinio tokio reiso. Pakankamai aišku, kad ypatingoji padėtis galios ilgiau nei iki balandžio 14-osios“, – sakė ministrė.

Premjeras patikslino, kad sprendimas dėl ypatingosios padėties galiojimo pratęsimo bus priimamas vadovaujantis epidemiologų rekomendacijomis ir atsižvelgiant į įvykių raidą, ir „būtina vidumi pasiruošti jos pratęsimui“.

„Daugelio šalių fone atrodome ne taip jau blogai, bet tačiau mes privalome ir toliau būti labai atsargūs“, – pridūrė vyriausybės vadovas.

Latvijoje iki šiol patvirtinti 197 COVID-19 atvejai, mirties šios ūminės kvėpavimo takų ligos atvejų neužfiksuota.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite