Angle down Atgal

Lapkričio 21-oji: vardadieniai, astrologija

Lapkričio 21-oji – Pasaulinė sveikinimosi diena. Pasaulinė televizijos diena.

Pasaulinė sveikinimosi diena minima nuo 1973 metų. Ją švęsti paskatino du broliai amerikiečiai Maiklas ir Brajenas Makomakai, kovojantys prieš šaltąjį šalių karą. 1973-iųjų rudenį broliai netyčia susitiko Nebraskoje ir taip apsidžiaugė susitikimu, kad nutarė savo džiaugsmu pasidalyti su kitais. Jie išsiuntė laiškus draugams ir pažįstamiems į visus pasaulio kampelius. Jų siunčiamuose laiškuose nebuvo jokių idėjinių užuominų. Tai buvo tiesiog sveikinimai, linkėjimai ir prašymas perduoti sveikinimus dar bent 10-iai žmonių. Galiausiai jų idėją palaikė JAV ir kitos valstybės. Taigi lapkričio 21-ąją siūloma išsiųsti kuo daugiau sveikinimų visiems savo draugams ir pažįstamiems.

Lapkričio dvidešimt pirmoji, šeštadienis – 326-oji metų diena (šeštoji 47-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 40 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Alberta, Albertas, Eibara, Eibaras, Eibarė, Eibartas, Eibutas, Eibutė, Eigarda, Eigardė, Gomantas, Gomantė, Govartas, Govartė, Honorijus, Ifigenija;

rytoj: Cilė, Cecilija, Cecilijus, Cecilius, Cilas, Cilė, Dargintė, Laimutis, Steikintas, Suvaidas, Suvaidė, Suvainas, Suvainė;

poryt: Adelė, Doviltas, Klemensas, Liubartas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.00, leidžiasi 16.09. Dienos ilgumas – 08.09.

Šiandien – septintoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Kas buvo vakar, neatitaisysime, bet rytoj galime rinktis – laimėti ar pralaimėti“ (L. B. Džonsonas).

*****************

Astrologinė prognozė lapkričio 21-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Šiandien įvairiais būdais ieškosite tinkamos draugijos, nes jokiu būdu nenorėsite būti vieni. Galite tikėtis didesnio tarpusavio supratimo, dėmesingumo, draugiškų papokštavimų.

JAUTIS. Šiandien labai stengsitės laikyti vadeles savo rankose ir diktuoti aplinkiniams jų teises bei pareigas. Tuo metu aplinkiniams reikia supratimo ir širdies šilumos. Įsivaizduokite save kitų vietoje ir suprasite, ką turite daryti.

DVYNIAI. Jums puikiai seksis mokytis ir mokyti, sekti tarptautinius reikalus, publikuoti ir pan. Visgi jus stebės griežtas žvilgsnis, kuris vėliau turbūt taps net labai susidomėjęs.

VĖŽYS. Tai gali būti gausių pirkinių diena. Jeigu jūsų paprašys paskolinti pinigų arba naudingą daiktą, turbūt tai padarysite lengva ranka. Galbūt kils idėjų rimtai koreguoti gyvenimo būdą.

LIŪTAS. Gali būti, kad teks aiškintis santykius. Neskubinkite įvykių. Spaudimas ir kaprizai gali pakenkti. Viskas išeis į gera, jeigu nepamiršite saiko ir spinduliuosite į aplinką dvasinę šilumą, nes tai, ką dalinsite, gausite ir patys.

MERGELĖ. Rūpės neseniai pradėti darbai. Jausitės už juos atsakingi, ir tai šiek tiek vargins. Pravartu daugiau dėmesio skirti mitybai, sveikatos ir grožio profilaktikai.

SVARSTYKLĖS. Norėsis sublizgėti savo privalumais. Turėtų sektis veiklos su vaikais. Tikėtina, kad meilė, muzika, svajonės atgaivins jausmus, dovanos malonų atokvėpį.

SKORPIONAS. Šiandien norėsis pailsėti ramiame namų užutekyje. Galite užsisklęsti savyje ir vidiniame pasaulyje bei prisiminimuose pasijusti laimingesni. Tik nieko gero, jeigu imsite savęs gailėtis, graužtis, kad kažko neturite ar nepasiekėte.

ŠAULYS. Šiandien tikriausiai nenuobodžiausite. Būsite nusiteikę bendrauti, diskutuoti su pažįstamais ir su nepažįstamais žmonėmis. Regis, visai dienai prilipsite prie interneto. OŽIARAGIS. Suksite galvą dėl piniginių reikalų, nuosavybės klausimų. Ši diena žada išlaidas, o jeigu apsiimsite papildomai padirbėti – tai galbūt ir pajamas. Reikalaukite, kad paslauga ar prekė, už kurią mokate, būtų kokybiška.

VANDENIS. Jums derėtų nepamiršti, kad visi malonumai turi kainą. Jei norite darnos, jaukumo, turite prisidėti prie šių dalykų sukūrimo bei išsaugojimo. Būkite dėmesingesni ir dosnesni artimiesiems.

ŽUVYS. Stokosite energijos, jausitės vieniši. Jeigu išvakarėse vartojote alkoholį arba pasigavote infekciją, savijauta bus išties nekokia. Būkite atidesni savo sveikatai, rūpinkitės išvaizda, tinkamai ilsėkitės.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite