Angle down Atgal

Lapkričio 17-oji: vardadieniai, astrologija

1941 metais Londone vykusiame tarptautiniame studentų susitikime prieš fašizmą nuspręsta lapkričio 17-ąją laikyti Tarptautine studentų diena. 1939 metų lapkričio 17-ąją tuometėje Čekoslovakijoje vyko studentų pasipriešinimas prieš vokiečių okupaciją. Tą dieną daug studentų buvo areštuota ir sušaudyta, o daugiau nei 1000 jų išsiųsta į koncentracijos stovyklas.

Per kasmet lapkričio 17-ąją minimą Studentų dieną siekiama suvienyti viso pasaulio studentus, nepaisant rasės, kalbos ir tradicijų. Skatinama rengti studentų koncertus, švęsti studentiškosios visuomenės šventę.

Nuo 2011 metų lapkričio 17-ąją minima Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena.

Lapkričio septynioliktoji, antradienis – 322-oji metų diena (antroji 47-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 44 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Benita, Erta, Everardas, Getautas, Getautė, Gilvilė, Klotilda, Kobutas, Kodravas, Kodravė, Koglandas, Koglandė, Nemira, Salė, Salomėja, Viktorija;

rytoj: Giniotas, Giniotė, Ginvydas, Ginvydė, Otonas, Romanas, Vesta, Vestina;

poryt: Audra, Audrė, Audrius, Audrys, Audronė, Audronis, Audronius, Audrūnas, Dainotas, Juntautas, Juntautė, Matilda, Rimgaudė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.52, leidžiasi 16.14. Dienos ilgumas – 08.22.

Šiandien – trečioji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Niekada nesupainiok dalinio pralaimėjimo su galutiniu“ (F. S. Fitzgeraldas).

***************

Astrologinė prognozė lapkričio 17-ajai, antradieniui

AVINAS. Tikėtini svarbūs atsiskaitymai, egzaminai, pasisakymai ar interviu. Galbūt pradėsite diegti perspektyvias naujoves pasiremdami užsieniečių patirtimi. Būkite atsargūs, bendraudami su konfliktiškais asmenimis. Saugokitės traumų, nuostolių.

JAUTIS. Šiandien lengva išprovokuoti skyrybas, nesantaiką. Pasistenkite, kad diena būtų kuo ramesnė. Tvarkingai mokėkite mokesčius, kelkite kultūrinį ir intelektinį lygį, pagarbiai elkitės su kitais žmonėmis.

DVYNIAI. Kai kuriose srityse iniciatyvą perims kiti žmonės, o jums beliks stebėti, kaip klostosi aplinkybės, ir tikėtis, kad nei jų, nei jūsų neaplenks sėkmė. Tikriausiai susidursite su kliūtimis, jeigu tvarkote ūkinius, techninius reikalus. Saugokite vaikus.

VĖŽYS. Jeigu gerai jaučiatės, suksitės kaip bitės darbštuolės ir diena neprailgs. Visgi vakare dėl pablogėjusios savijautos ar nuovargio tapsite dirglūs ir galite išprovokuoti negatyvią artimo žmogaus reakciją. Tinkamai elkitės su technika, elektra, IT įranga.

LIŪTAS. Regis, daug dėmesio skirsite meilės objektui, vaikams ir leisite sau paišdykauti, atsipalaiduoti labiau nei paprastai. Labiau pasisaugokite traumų, tinkamai elkitės su aštriais daiktais, technika, elektra.

MERGELĖ. Šiandien prioritetą teiksite artimiems žmonėms, vaikams, namams, buičiai. Visos mintys ir suksis apie tai, o ne apie darbą. Apdairiai elkitės su pinigais. Prieš ką nors užstatydami, skolindami, pirkdami ar parduodami, gerai paskaičiuokite.

SVARSTYKLĖS. Tikėtini pokalbiai su verslininkais, švietimo ar žiniasklaidos atstovais. Galima ir nauda, ir nuostolis. Tikriausiai gausite pajamų iš komercijos, ankstesnio įdirbio ir pan., bet išlaidų pareikalaus vaikų poreikiai. Saugokitės galimos žalos, avarijų.

SKORPIONAS. Diena turėtų būti produktyvi verslo, nekilnojamojo turto srityse. Tačiau kai kuriose kitose srityse koją kiš konkurentai, oponentai. Kažkokia informacija gali jus suerzinti.

ŠAULYS. Jūsų jautrumas, o gal ir dosnumas gali nustebinti kai kuriuos pažįstamus. Regis, netrukus tai gali virsti priverstiniu taupumu, nes „sulieknės“ jūsų banko sąskaita ir piniginė. Nebūkite išsiblaškę už vairo, gatvėje. Saugokitės infekcinio užkrato.

OŽIARAGIS. Šiandien įtariai žvelgsite į reformas, pokyčius darbe, politikoje, vaikų ugdymo ir priežiūros srityje. Kad būtų mažiau įtampos, pravartu leistis į kompromisus, suteikti galimybę labiau reikštis kitiems. Lengvai pažeidžiama sveikata, saugokite ją.

VANDENIS. Diena pralėks intensyviai bendraujant, domintis svetimais reikalais ir įvairia informacija. Vieni įvykiai, pokalbiai skatins kurti originalius planus, kiti baugins ir vargins. Vakare pasijusite nusiplūkę, negaluojantys ir norėsis tik ramios vienumos.

ŽUVYS. Rūpesčių ir įtampos kupina diena. Dalykiniai ar kiti svarbūs pokalbiai, įvykiai gali pakrypti kiek netikėta linkme. Regis, skubėsite pulti, kad nereikėtų gintis. Galbūt bandysite kažką įrodinėti aplinkiniams ar visuomenei.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite