Angle down Atgal

Lapkričio 15-oji: vardadieniai, astrologija

Lapkričio 15-oji – Švč. Aušros Vartų Marijos, Gailestingumo motinos, diena. Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti.

Lapkričio 15 d. Lietuvoje švenčiama paskutinė liturginių metų šventė, skirta Dievo Motinos – Marijos garbei. Nuo 1735 m. Vilniuje šią dieną vyksta tradiciniai atlaidai.

Kasmet trečiąjį lapkričio sekmadienį minima Pasaulinė žuvusių eismo įvykiuose atminimo diena. Ši diena minima nuo 2005 metų. Ją minėtina diena paskelbė Jungtinės Tautos bei Pasaulio sveikatos organizacija.

Lapkričio penkioliktoji, sekmadienis – 320-oji metų diena (paskutinė 46-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 46 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Alberta, Albertas, Albertina, Leopolda, Leopoldas, Lygeda, Lygedas, Lygirda, Lygirdas, Lygirdė, Žadvilas, Žadvilė, Žadvydas, Žadvydė;

rytoj: Edmundas, Gerdvilė, Gertrūda, Margarita, Vaišvydas;

poryt: Benita, Erta, Everardas, Getautas, Getautė, Gilvilė, Klotilda, Kobutas, Kodravas, Kodravė, Koglandas, Koglandė, Nemira, Salė, Salomėja, Viktorija.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.49, leidžiasi 16.17. Dienos ilgumas – 08.28.

Šiandien – pirmoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Dar niekas nepasiklydo tiesiame kelyje“ (Indų išmintis).

***************

Astrologinė prognozė lapkričio 15-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Pasireikš polinkis kontroliuoti aplinkinius bei hiperbolizuoti, pridėti prasmės tam, kas vyksta aplink jus ir pasaulyje. Verčiau neskolinkite pinigų ir jų nesiskolinkite.

JAUTIS. Daugiau laiko praleiskite bendraudami virtualiu ar kitu būdu su žmonėmis, kuriems reikalingas jūsų dėmesys. Jeigu pasistengsite, šiandien pavyks užglaistyti konfliktus, nesusipratimus, sužavėti patinkantį asmenį.

DVYNIAI. Jeigu sveikstate po ligos, turėtumėte pajusti pagerėjimą. Tai gali būti diena, per kurią daug nuveiksite arba puikiai suplanuosite būsimas veiklas, pradėsite sveikesnį gyvenimo būdą ar pan.

VĖŽYS. Regis, šiandien jausite poreikį bendrauti socialiniuose tinkluose ir kitaip. Švelnumo poreikis skatins siekti romantikos, flirtuoti. Tai žada prieštaringų rezultatų. Viena vertus, bus smagu, kita vertus, galite sukelti pavydą esamam partneriui.

LIŪTAS. Šiandien noriai šeimininkausite virtuvėje, bendrausite su artimais žmonėmis, klausysitės jų bėdų ir džiaugsmų. Be vargo galite susidoroti su nemažu kiekiu buitinių problemų.

MERGELĖ. Būtų šaunu šią dieną pradėti kartu su savo šeimos nariais, jeigu jie šalia. Derėtų paskambinti ir ne šalia esantiems artimiesiems, parodyti šiltą dėmesį, padėti, jeigu kuris nors serga ar yra saviizoliacijoje.

SVARSTYKLĖS. Labiausiai rūpės žemiški malonumai. Mielai triūsite virtuvėje arba džiaugsitės, kad tuo užsiima kiti ir jus palepina. Rūpestingiau elkitės su santaupomis, nuosavybe.

SKORPIONAS. Ši jaunaties pradžios situacija jums yra ypač svarbi, nes ji fiksuosis ilgesniam laikui. Puiku, jeigu gerai jaučiatės ir į gyvenimą, žmones žvelgiate pozityviai. Geros mintys kurs gerą energiją.

ŠAULYS. Ši diena atneš didesnį ramybės poreikį. Jūsų organizmas reikalaus poilsio. Pravartu laikytis sveikos dietos, valyti organizmą. Pagalvokite apie tai, ar nederėtų atsikratyti kai kurių žalingų įpročių.

OŽIARAGIS. Jeigu norite ką nors aktyvaus nuveikti, pabendrauti, darykite tai pirmoje dienos pusėje. Vakarop pasijusite prasčiau, stokosite energijos, kantrybės ir noro bendrauti.

VANDENIS. Šiandien viskas bus neblogai, jeigu galėsite pasirinkti, su kuo būti, kur lankytis. Galite susisiekti su asmeniu, su kuriuo jus sieja bendri įdomūs prisiminimai.

ŽUVYS. Šiandien daug galvosite apie keliones, išvykusius draugus, artimuosius. Tikriausiai internetu aktyviai bendrausite su pastaraisiais bei su nepažįstamais žmonėmis.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite