Angle down Atgal

Laimėto milijono kaltininkas – katinas? (nuotraukos)

Milijoną svarų sterlingų su momentiniu loterijos bilietu laimėjusi britų pora laimingą bilietą nusipirko tik todėl, kad prekybos vietoje atsidūrė dėl savo augintinio.

Andrew (46 m.) ir Paula (43 m.) Hancockai iš Jungtinės karalystės už nusišypsojusią laimę dėkoja savo katinui.

Liepos 24-ąją pora grįžo namo ir tik tuomet suprato, jog pamiršo nupirkti kačių ėdalo savo augintiniui Shortcacke’ui. Vyras sėdo į automobilį ir patraukė į netoliese esančią degalinę, kurioje dar įsigijo ir momentinį nutrinamą loterijos bilietą už 5 svarus sterlingų.

Nutrynus apsauginį sluoksnį paaiškėjo, kad pora laimėjo milijoną, nors nebuvo tuo tikri, kol nesulaukė patvirtinimo iš loterijos organizatoriaus.

Antradienį „National Lottery“ patvirtino, kad Andrew ir Paula Hancockai laimėjo 1 iš 4 momentinės loterijos „Monopoly“ pagrindinių prizų – 1 000 000 svarų sterlingų.

Laiminga pora tikina kol kas neapsisprendusi, kaip išleis laimėtus pinigus, tačiau greičiausiai jie bus skirti būsto paskolai padengti bei kelionėms: šeima planuoja aplankyti Australiją, o kitais metais nuvykti į Tokijo olimpines žaidynes – tai būtų dovana 12 metų sūnui Xavierui, kuris lanko dziudo treniruotes.

„Jeigu ne mūsų katinas, nebūtume milijonieriais“, – pabrėžė prizo su savo augintiniu atvykusi atsiimti šeima.

Anglija.Today

Socialinio tinklo nuotr.
Socialinio tinklo nuotr.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite