Angle down Atgal

Laiku užkirskite kelią prostatos vėžiui

Prostatos vėžys yra pavojinga ir daugeliui vyrų grėsmę kelianti liga. Norint išvengti šios ligos keliamų pavojų, naudinga pasitikrinti iš anksto – tai padės padaryti modernūs ir itin efektyvūs tyrimų metodai. Skaitykite šį straipsnį toliau ir sužinokite apie prostatos vėžio diagnostiką bei atliekamus tyrimus, kurie padės laiku užkirsti kelią šiai grėsmei.

Prostatos vėžio tyrimai

Prostatos vėžio tyrimams naudojama moderni, neinvazinė technika ir metodai, kurie visiškai nekenkia paciento sveikatai. Gaunami rezultatai – itrin išsamūs, tikslūs ir greiti. Neinvazinė diagnostika kasmet padeda užkirsti kelią daugeliui besiformuojančių prostatos vėžio susirgimų.

Kaip vykdomi tyrimai? Pirmiausia ištiriamas pacientų šlapimas ir nustatoma prostatos vėžio tikimybė bei įvertinamas jo agresyvumas. Šis tyrimas yra paremtas skysčių biopsija, tai neinvazinis molekulinis testas, suteikiantis tikslius rezultatus apie prostatos vėžio lygį. Po atliktų tyrimų nustatomi didelės rizikos atvejai yra siunčiami tolesniam ir dar profesionalesniam gydymui.

Svarbiausia – sveikata

Neinvazinis tyrimas puikiai pakeis invazines procedūras, kurios gali sukelti įvairių šalutinių veiksnių ir komplikacijų. Savo sveikata pasirūpinti yra vertinga, tad kodėl neatlikus lengvesnių ir paprastesnių tyrimų, kuomet jie gali suteikti ne ką mažiau tikslius rezultatus? Vietoje sveikatai kenksmingų invazinių metodų šiuolaikinė medicina siūlo kur kas paprastesnius sprendimus, todėl pasinaudokite jais tikrindamiesi savo sveikatą ir būkite užtikrinti aukšta tyrimų kokybe.

Daugiau informacijos apie neinvazinę prostatos vėžio diagnostiką rasite: https://www.diagnolita.lt/

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite