Angle down Atgal

Laikė neteisėtai – turės nemalonumų

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) pareigūnai pradėjo net keturis naujus ikiteisminius tyrimus dėl neteisėtai laikytų šaunamųjų ginklų ir šaudmenų.

Apsilankę Marijampolėje, K. Griniaus gatvėje, esančiame individualiame name pareigūnai ten paėmė nelegaliai laikytą revolverį su šoviniais. Pirminiais duomenimis, tvarkydama namus ginklą rado ir apie tai pareigūnams pranešė namo savininkė. Gali būti, kad revolveris priklauso jos sutuoktiniui, su kuriuo vyksta skyrybų procesas.

Dar vienas ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas po to, kai pareigūnai patikrino, kaip teisę laikyti ginklus turintis vienas vyriškis juos laiko savo namuose. Mat šio patikrinimo metu be teisėtai laikomų ginklų buvo rastas ir dujinis pistoletas, kuriam laikyti vyras leidimo neturi.

Neregistruotą ilgavamzdį ginklą pareigūnai rado apžiūrėdami iš teisėtai laikyto pistoleto nusišovusio Didžiųjų Šelvių kaimo (Vilkaviškio r. sav.) gyventojo (g. 1962 m.) namus.

Dar vieną neteisėtai laikytą dujinį ginklą pareigūnai rado Virbalyje, kai nuvyko į vienus namus, kuriuose buvo kilęs šeimyninis konfliktas.

Baudžiamojo kodekso 253 str. už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais ar šaudmenimis numato arešto arba laisvės atėmimo iki 5 metų bausmę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite