Angle down Atgal

Lagaminas kelionėje. Kaip jį tinkamai supakuoti ir nepasiimti per daug?

Išsirinkti kelionės kryptį ar užsisakyti bilietus yra paprasta užduotis. Iš tiesų, šiandien dešimtys svetainių siūlo tai padaryti internetu, gausu turistų atsiliepimų. Tikru iššūkiu gali tapti lagaminas. Kaip supakuoti daiktus, kad nieko nepamirštumėte? Arba kaip neprisidėti per daug?

Į ką svarbu atsižvelgti dedantis daiktus į lagaminą?

Prieš imdami didžiausią lagaminą įsitikinkite, kad visų daiktų, kuriuos planuojate pasiimti, jums tikrai reikia. Didelis lagaminas 1–2 poilsio savaitėms yra nereikalingas. Šiuolaikiniai viešbučiai ir turizmo centrai gali pasiūlyti savo svečiams viską, ko reikia. O norint praeiti muitinės kontrolę, nereikalingi didžiuliai krepšiai, tai tik kainuos jūsų asmeninį laiką.

Sunkiausi dalykai turi gulėti lagamino apačioje – čia galite palikti nešiojamąjį kompiuterį, knygas ir batus. Jei nuspręsite pasiimti su savimi keletą porų batų, jie turėtų gulėti skirtingose ​​lagamino dugno dalyse. Aukštakulnių batų nereikėtų laikyti viename krepšyje – geriau kiekvienų jų suvynioti į atskirą medžiaginį maišelį, dedantatskirai į lagamino vidų.

Venkite imti drabužių, kurie lengvai glamžosi. Taip pat patariama kiekvieną daiktą susukti kaip ritinį, tai sutaupys vietos jūsų krepšyje, palyginus su daiktais, kuriuos lankstysite.

Kad nesusipainiotumėte laiduose, įtaisai turėtų būti iš karto pakuojami kartu su jam tinkamu laidu.

Kad įkrovikliai, ausinės, USB laidai nebūtų susipainioję, geriau kiekvieną iš jų apvynioti ir pritvirtinti viela ar popieriaus spaustuku. Visus laidus patogu laikyti vienoje vietoje, pavyzdžiui, turėti specialią piniginę ar kosmetikos krepšį.

Atrodo, kad mažiausias smulkmenas yra sunkiausia supakuoti. Jos gali susilankstyti ar deformuotis. Taigi, segtukus, žiedus, auskarus ir kitus smulkius daiktus galima sudėti į mažą dėžutę, kurią galima sudėti tarp didesnių daiktų (pavyzdžiui, įdėkite ją į batų vidų).

Trapūs daiktai turėtų būti lagamino centre. Jie turėtų būti įvynioti į minkštą megztinį, skarą ar paltą. Visų namų apyvokos reikmenų, kremų, buteliukų, indelių dangteliai turi būti sandariai uždaryti – patikrinkite tai iš anksto, kad išvengtumėte nemalonumų.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite