Angle down Atgal

Kvėdarnos miestelio Šilalės gatvei – nauji šaligatviai

– Džiaugiuosi, kad ir Kvėdarnoje reikalai pajudėjo, – sakė Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis, su savo pavaduotoju Tadu Bartkumi apsilankęs Kvėdarnos miestelio Šilalės gatvėje, kur UAB „Šilalės statyba“ darbininkai buvo ką tik pradėję kloti naujus šaligatvius.

Meistrų darbu liko patenkintas ir jo pavaduotojas. Dabar kvėdarniškiai negalės prikaišioti, kad jis, pats būdamas kvėdarniškis, nesirūpina savo tėviške. O juk buvo iškilęs pavojus, kad Šilalės gatvė liks be naujų šaligatvių, o jiems skirti COVID – 19 programos pinigai žus. Mūsų rajone pradėta tiek panašių projektų, kad nebeužtenka rangovų jiems atlikti. Rangovus Šilalės gatvės šaligatviams kloti rajono savivaldybei pavyko rasti tik iš trečio karto.

– Jau nebesistebim, jeigu neatsiranda rangovų, - sako meras. - Juk niekada mūsų rajonas nebuvo tiek statęs ir remontavęs kelių. Nors mes apskrityje iškovojom daugiausiai COVID – 19 programos lėšų, bet juk ir kitos savivaldybės vykdo savo projektus. Darbo rankų nebeužtenka.

  Mūsų rajono vadovų užmojai iš tiesų buvo dar didesni. Jie Susisiekimo ministerijai siūlė kloti naujus šaligatvius ir Kaltinėnų Kapų bei Kražių gatvėse, Pajūrio Jūros bei Dariaus ir Girėno gatvėse, Pajūralio Jūros gatvėje, tiesti pėsčiųjų bei dviračių taką nuo Laukuvos iki naujųjų kapinių, tačiau pritarimo sulaukė tik Kvėdarnos Šilalės gatvės projektas.

  – Tai iš tiesų labai svarbi gatvė, ji veda ne tik į bažnyčią ir į mokyklą, bet ir link Padievaičio piliakalnio, – sako T. Barkus. – Po to, kai visa Lietuva sužinojo apie Gedimino pilį ir galimą Gedimino sostą, o piliakalnis pagal kitą projektą bus gražiai sutvarkytas ir pritaikytas turizmo reikmėms, Padievaitis gali patraukti turistų būrius. Taigi Šilalės gatvė darosi svarbi ne tik Kvėdarnai.

Pagal Šilalės gatvės projektą bus išasfaltuotas skersgatvis tarp Šilalės ir Piliakalnio gatvių.

Nuo spalio vidurio UAB „Šilutės automobilių keliai“ turi pradėti asfaltuoti Kvėdarnos Piliakalnio gatvės žvyrkelį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite