Angle down Atgal

Kuršių mariose - burlenčių ir irklenčių maratonas

Rugpjūčio 12-15 dienomis Kintuose vyks tradicinis, jau daugiau kaip dešimtmetį organizuojamas burlenčių ir irklenčių maratonas. Varžybų dalyviai galės rinktis iš dviejų distancijų - maratono ir super maratono.

Kasmetinis renginys organizuojamas nuo 2005-ųjų ir yra skirtas Arūno Rinkevičiaus žygiui burlente per Baltijos jūrą paminėti. Startavęs Šventojoje ir daugiau nei 10 valandų praleidęs ant burlentės, vyras pasiekė Švedijos krantus.

Klasikinį burlenčių maratoną jau kelerius metus iš eilės papildė vis labiau populiarėjančių irklenčių rungtis, tad kasmet beveik šimtą dalyvių sutraukiantis renginys šiemet tikisi dar labiau paaugti.

„Labai džiaugiamės, kad jau tiek metų vykstančios varžybos tapo ne tik tradicija ilgamečiams dalyviams, bet ir smagiu atradimu kasmet vis prisijungiantiems naujiems vandens sporto entuziastams“, - sakė vienas varžybų organizatorių Mindaugas Čirvinskas.

Pirmasis startas planuojamas šeštadienį 12 val. Maratonas vyks šalia VĮ Šilutės urėdijos Kintų pažintinio tako. Renginį organizuoja viešoji įstaiga „Ekstremalus sportas“.

DMN inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite