Angle down Atgal

Kuršėnuose atnaujinama Pramonės gatvė

Kuršėnų miesto Daugėlių mikrorajone esančioje Pramonės gatvėje vyksta intensyvūs rekonstrukcijos darbai: tiesiamas naujas lietaus kolektorius, gatvė bus asfaltuojama, bus įrengiami nauji šaligatviai ir modernus apšvietimas.

„Pramonės gatvės rekonstrukcija buvo labai reikalinga ne tik dėl naujos asfalto dangos, bet ir dėl šaligatvio, kuriuo gyventojai galės saugiau eiti į darbus įmonėse, taip pat ir pasivaikščioti į vieną labiausiai lankomų Kuršėnuose gamtos kampelių“, – sakė Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, nuvykęs apžiūrėti, kaip vyksta Pramonės gatvės rekonstrukcijos darbai.

Pramonės gatvė Kuršėnuose yra išskirtinė tuo, jog į vieną pusę nuo Daugėlių gatvės yra nemažai verslo įmonių, o kita gatvės dalis eina palei gyvenamąjį rajoną ir veda į kuršėniškių bei svečių pamėgtą poilsio ir gamtos zoną – Daugėlių pušyną.

Savivaldybės Turto valdymo skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Žirgulis informavo, jog lėšos šiai rekonstrukcijai yra skirtos iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos. Iš Savivaldybės biudžeto dalis lėšų skirta prisidėti prie modernaus apšvietimo įrengimo. Pasak vedėjo pavaduotojo, gyventojai ilgai laukė šios gatvės rekonstrukcijos, nes senoji asfalto danga buvo visiškai nusidėvėjusi.

Rekonstrukcijos darbus Pramonės gatvėje planuojama baigti 2022 metais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite