Angle down Atgal

Kurortų saugumo užtikrinimui vasarą – dar daugiau dėmesio

Vakar Policijos departamentas organizavo nuotolinį pasitarimą dėl kurortų saugumo užtikrinimo vasaros sezono metu. Pasitarime dalyvavo kurortų merai, vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė, apskričių policijos komisariatų pareigūnai, prokuratūros, teismų atstovai.

Tradicija tapęs pasitarimas, šiais metais turėjęs vykti Druskininkuose, dėl pandemijos buvo perkeltas į virtualią erdvę.

Generalinis policijos komisaras Renatas Požėla prognozavo, kad dėl COVID-19 keliamų grėsmių šiais metais žmonės rinksis ne užsienio, o Lietuvos kurortus, todėl saugumo užtikrinimui būtina skirti ypatingą dėmesį.

Kurortų asociacijos prezidentas Ričardas Malinauskas pažymėjo, kad pandemijos tendencijos dar nėra aiškios, o būtent nuo jų priklausys vasaros renginiai kurortuose, verslininkų darbo ypatumai, o kartu – ir turistų srautai.

„Nuo gegužės 8 dienos atnaujinus apgyvendinimo paslaugų teikimą Druskininkuose matome visai neblogas tendencijas. Praėjusių metų statistikos duomenys rodo, kad Druskininkai pagal užimtumą yra kurortas lyderis ir lenkia pajūrį, o mūsų svečiaia teisėsaugai problemų kelia žymiai mažiau“, – sakė R. Malinauskas.

Pasitarimo metu meras atkreipė dėmesį, kad būtų laikas atnaujinti vaizdo stebėjimo kameras, esančias Druskininkų savivaldybėje, taip užtikrinant dar didesnį kurorto svečių ir vietinių gyventojų saugumą.

Pasitarime kalbėta apie pastaruoju metu dažnai keliamą klausimą - elektrinių paspirtukų saugaus eismo prevenciją. Taip pat aptartas pėsčiųjų saugumo užtikrinimas, viešosios tvarkos palaikymas, karantino apribojimų laikymasis ir kiti aktualūs klausimai, atkreiptas dėmesys į tarpinstitucinio bendradarbiavimo svarbą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite