Angle down Atgal

Kupiškio rajono vaikų ir paauglių susitikimas su Gabrieliumi Liaudansku (Svaru)

2018 m. spalio 29 d. Kupiškio Lauryno Stuokos -Gucevičiaus gimnazijos aktų salėje įvyko Kupiškio rajono vaikų ir paauglių susitikimas su Lietuvoje gerai žinomos hiphopo grupės „G&G Sindikatas“ lyderiu, vokalistu Gabrieliumi Liaudansku ( Svaru), kuris ne tik muzikuoja, bet ir dalyvauja įvairiuose socialiniuose bei švietimo projektuose ir visuomenės gyvenime.

Susitikimą, bendradarbiaujant su Kupiškio rajono savivaldybe, organizavo Kupiškio socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai pagal Lietuvos Maisto banko projektą. Į susitikimą atvyko Kupiškio rajono seniūnijų bei Kupiškio miesto vaikai ir paaugliai nuo 11 iki 17 metų.

Svaras bendravo su vaikais apie jaunimo gyvenimą bei jų problemas. Jis pasidalino savo jaunystės patirtimi, akcentavo visuomenės ir šeimos vertybes. Po susitikimo vaikai su žinomu atlikėju fotografavosi, socialiniai darbuotojai vaikus vaišino kibinais ir arbata. Kupiškio socialinių paslaugų centro darbuotojai džiaugiasi, kad vaikai turėjo galimybę praleisti laiką turiningai ir naudingai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite