Angle down Atgal

Kūno ir sielos mankšta – šiaurietiškas ėjimas

Šiaurietiškasis ėjimas, tai labai sparčiai populiarėjanti aktyvaus laisvalaikio leidimo, kūno ir sielos sveikatinimo forma, tinkanti bet kokio amžiaus ar fizinio pasirengimo žmonėms.

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ištisus metus vykdo fizinio aktyvumo skatinimo programą Šiaulių rajono gyventojams. Viena iš tikslinių grupių - mūsų šaunieji senjorai! Mokymų esmė – skleisti informaciją apie fizinio aktyvumo naudą, šiaurietiškojo ėjimo efektyvumą.

Šiaurietiškasis ėjimas stiprina raumenis, sąnarius ir raiščius daro elastingesnius, stiprina kaulus, mažina osteoporozės tikimybę. Jis reguliuoja žarnyno veiklą, mažina stresą, gerina miegą, susikaupimo ir pastabumo savybes.

Šiaurietiškasis ėjimas yra veiksmingas gydant kvėpavimo ir kraujotakos sutrikimus, stuburo, Parkinsono ir Alzheimerio ligas, osteoporozę. Jis taip pat puikiai tinka vyresnio amžiaus bei antsvorio turintiems žmonėms. Kaip bendro fizinio pasiruošimo ar reabilitacijos po traumų priemonė dažnai taikomas ir sporte.

Maloniai kviečiame sekti nemokamų sveikatą stiprinančių renginių kalendorių ir dalyvauti organizuojamose šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus/mokymuose. Mokymų metu bus suteikta informacija apie šiaurietiškojo ėjimo teigiamą poveikį sveikatai, tinkamą šiaurietiškojo ėjimo inventoriaus pasirinkimą bei bus mokoma šiaurietiškojo ėjimo bazinių žingsnių.

Ilgą laiką sėkmingai žygiuojanti kompanija pažada gerą nuotaiką naujai prisijungusiems!

Informaciją apie Šiaulių r. sav. visuomenės sveikatos biuro organizuojamus nemokamus sveikatos renginius ir konkursus galite rasti tinklapyje www.siauliurvsb.lt, „Facebook“ paskyroje (@siauliurvsb), Šiaulių r. sav. internetinėje svetainėje, rubrikoje „Gyventojams“ – „Visuomenės sveikatos biuras“, www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“, savaitraštyje „Kuršėnų krašto žinios“, tinklapyje www.etaplius.lt, laikraštyje „Šiaulių kraštas“ ir viešuosiuose rajono skelbimams skirtose vietose.

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą, Skaistė Drupė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite