Angle down Atgal

Kultūros ministrės patarėjas L. Kontrimas atleidžiamas tik įteikus antrąjį prašymą

Trečiadienį kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson pasirašys savo patarėjo Lino Kontrimo prašymą atleisti jį iš užimamų pareigų - Eltai patvirtino Kultūros ministerijos viešųjų ryšių skyriaus vedėjas Arūnas Malinovskis.

Tai - jau antrasis L. Kontrimo prašymas atleisti jį iš darbo. Kai tokį prašymą po liepos viduryje kilusio skandalo jis įteikė ministrei praėjusią savaitę, ši pasakė, kad neįžvelgia viešųjų ir privačių interesų supainiojimo.

Skandalas kilo, kai viešųjų ryšių bendrovės „PR Service / Edelman Affiliate“ patalpose, kurių akcininkai yra L. Kontrimas ir jo sutuoktinė Romualda Stonkutė, vyko buvusios Seimo narės Gretos Kildišienės, kelių viešųjų ryšių ekspertų, teisininkės Liudvikos Meškauskaitės ir „valstiečių“ vedlio Ramūno Karbauskio susitikimas.

L. Kontrimas tuomet bandė trukdyti žurnalistams sužinoti, ar agentūros patalpose yra minėti asmenys, o vėliau juos pakvietęs į kabinetą užrėmė duris ir bandė neišleisti.

Į šią „operaciją“ buvo įtraukti apsaugos darbuotojai ir policijos pareigūnai.

Nuo šių metų vasario L. Kontrimas patarinėjo kultūros ministrei visuomenės informavimo, medijų raštingumo klausimais, taip pat kuravo 100-mečio programos įgyvendinimą.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite