Angle down Atgal

Kriminaliniai įvykiai Šiauliuose: smurtas, vagystė ir narkotinės medžiagos

Praėjusios paros kriminalinių įvykių pranešimai Šiauliuose. 

Tarp vasario 22 d. 22.00 val. ir vasario 23 d. 14.00 val. Šiauliuose, Kviečių g., kieme, sugadinus automobilio VW GOLF bagažinės dangčio spynelę, iš bagažinės pavogtas garso stiprintuvas XXL POWER SOUNO ir žemų dažnių garsiakalbis PUNCH. Turtinė žala - 120 eurų.

Vasario 23 d. 17.44 val. Šiauliuose, Stoties g., policijos pareigūnai, atlikę vaikino, gimusio 2000 m., ir jo daiktų apžiūrą, rado ir paėmė plastikinį paketėlį su augalinės kilmės, įtariama, narkotine medžiaga. Vaikinas uždarytas į areštinę.

Vasario 23 d. 19.28 val. Šiauliuose, Vilniaus g., policijos pareigūnai, atlikę vaikino, gimusio 1991 m., ir jo turimų daiktų apžiūrą, rado ir paėmė į plastikinį maišelį supakuotus baltos spalvos miltelius, kurie, įtariama, yra narkotinė medžiaga. Vaikinas uždarytas į areštinę.

2020 m. gruodžio 25 d. Šiauliuose, Gumbinės g., vyro, gimusio 1966 m., gyvenamosiose patalpose, rastas nustatyta tvarka neįregistruotas dujinis-signalinis šaunamasis ginklas RECK COBRA su trimis 9 mm kalibro dujiniais-signaliniais šoviniais. Ikiteisminis tyrimas pradėtas, patikslinus įvykio aplinkybes.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite