Angle down Atgal

Kriminalinė suvestinė Klaipėdos apskrityje: girti vairuotojai ir vagystės

Klaipėdos pareigūnai pateikė kriminalinę suvestinę.

Gruodžio 2 dieną, apie 17.17 val. Klaipėdos r., Klemiškės II kaime, namuose pastebėta, kad iš moteriškoje rankinėje buvusios piniginės yra pavogta 320 eurų. 

Apie 09.40 val. Klaipėdos r., Kalotės k., pastebėta, kad, išdaužus plastikinio lango stiklą, buvo patekta į įrenginėjamo namo vidų ir pavogta įvairių statybinių įrankių, trys buteliai alkoholinių gėrimų, maisto produktų, kitų daiktų. Žala – 433,89 euro. Pradėtas vagystės tyrimas.

Apie 09.45 val. Klaipėdos r., Klemiškės II k., sustabdžius ir patikrinus automobilį „Hyundai Terracan“, už vairuotojo sėdynės, krepšiuose buvo rastos trys 5 l. plastikinės talpos su skysčiu, skleidžiančiu specifinį naminės degtinės kvapą – iš viso apie 15 l. 1947 m. gimęs automobilio keleivis pristatytas į Klaipėdos r. PK. 

Apie 20.21 val. Klaipėdoje, Liepų g., sustabdžius vilkiką „Scania“, jo 1989 m. gimusiam vairuotojui, buvo nustatytas 1,99 prom. neblaivumas. Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Apie 20.57 val. Plungės r., Gečaičių k., 1982 m. gimusiam vyrui, vairavusiam automobilį „Opel Astra“, nustatytas 2,56 prom. neblaivumas. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite