Angle down Atgal

Kretingos socialinės globos įstaigose pradedami skiepyti globotiniai ir darbuotojai

Prasideda naujas vakcinacijos nuo koronaviruso (CODIV-19) etapas. Kretingos nuo šiandien pradedami skiepyti palaikomojo gydymo ir slaugos įstaigų pacientai bei šias paslaugas teikiantys darbuotojai, socialinės globos įstaigų globotiniai ir darbuotojai bei socialines paslaugas asmens namuose teikiantys ir mobiliame punkte dirbantys darbuotojai.

Trečiadienį Kretingą pasiekė dar 348 vakcinos dozės, kuriomis pradedami skiepyti Padvarių socialinės globos namų,  „Pajūrio senelių namų“, Kartenos katalikiškosios palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės, Salantų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės, Kretingos dienos veiklos centro Salantų padalinio globotiniai ir darbuotojai. Artimiausiu metu bus skiepijami Socialinių paslaugų centro ir mobilaus punkto darbuotojai. Iš viso planuojama paskiepyti apie 300 šios prioritetinės grupės asmenų. Numatoma, kad visi asmenys, kuriems šiame etape priklauso vakcinos dozė, bus paskiepyti per šią savaitę.

Vakcinavimo procesas organizuojamas pagal Sveikatos apsaugos ministro įsakymą, kuriame išskirtos prioritetinės grupės ir numatytas jų skiepijimo eiliškumas, tad likusios vakcinos bus panaudotas pagal prioritetines grupes ir eiliškumą.

Skiepijimas nuo COVID-19 ligos vyks pačiose socialinės globos įstaigose, darbuotojus ir globotinius skiepys Kretingos pirminės sveikatos priežiūros centro specialistai.

Iki šios dienos jau yra paskiepyti 135 Kretingos ligoninės darbuotojai ir 12 Greitosios medicinos pagalbos (GMP) darbuotojų.

Atkreipiame dėmesį, kad vyresni nei 65 metų amžiaus ir lėtinėmis ligomis sergantys Kretingos rajono gyventojai gali susisiekti su savo sveikatos priežiūros įstaiga ir užsiregistruoti skiepui nuo koronaviruso (COVID-19). Kai vakcinos bus gautos, užsiregistravę asmenys bus informuojami dėl tikslaus atvykimo laiko. Skiepui nuo koronaviruso jau užsiregistravo beveik 1400 rajono gyventojų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite