Samantos Gelumbickytės nuotraukos
Angle down Atgal

Krepšinio pirmenybėse triumfavo Plungės SRC’05 komanda

Balandžio 1 dieną baigėsi 2021/2022 m. sezono Plungės rajono krepšinio pirmenybės. Sezonas užbaigtas įspūdingomis finalinėmis rungtynėmis.

Pirmenybių finalinis etapas prasidėjo rungtynėmis dėl trečios vietos, kuriose žaidė BC „Baudėjas“ su komanda „Kingsai“. Pirmoje rungtynių dalyje vyko apylygė kova, bet po pertraukos iniciatyvą perėmę „Baudėjo“ krepšininkai įgijo persvarą, kurią išlaikė iki rungtynių galo. Rezultatu 82:66 pergalę ir trečią vietą pirmenybėse iškovojo BC „Baudėjas“. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Algirdas Kniukšta, įmetęs 31 tašką. „Kingsų“ komandoje rezultatyviausias – Dalius Adomaitis, kurio sąskaitoje 20 taškų.

Finale susitiko Plungės SRC’05 su komanda „Varkaliai“. Rungtynėse dėl pirmos vietos vyko įtempta kova ir nugalėtojas sprendėsi tik rungtynių pabaigoje. Plungės SRC krepšininkai, kuriems vadovavo Mindaugas Tamušauskas, sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir šventė pergalę rezultatu 64:63. Plungės SRC’05 komandoje rezultatyviausiai žaidė Rokas Kreišmontas 17 taškų, Mindaugas Tamušauskas 14 tšk., Nojus Radžius 13 tšk. ir Justas Stonkus 12 tšk. „Varkalių“ komandoje rezultatyviausi buvo Andrius Skvarčinskas (12 tšk.), Laurynas Stonkus (11 tšk.) ir Edvinas Kurlinkus (10 tšk.).

Į simbolinį pirmenybių penketą išrinkti: Mindaugas Tamušauskas (Plungės SRC’05), Justas Stonkus (Plungės SRC’05), Nojus Radžius (Plungės SRC’05), Karolis Mockus („Varkaliai“) ir Edvinas Kurlinkus („Varkaliai“).

Rezultatyviausio pirmenybių žaidėjo prizas įteiktas „Varkalių“ komandos atstovui Andriui Skvarčinskui. Naudingiausiu finalinio etapo žaidėju pripažintas Plungės SRC’05 komandos treneris ir žaidėjas Mindaugas Tamušauskas. Prieš finalines rungtynes buvo surengtas tritaškių metimų konkursas. Konkurso nugalėtoju tapo Lukas Mikalauskas iš Plungės SRC’05 komandos.

Pirmenybių vyriausias teisėjas Vilius Pakalniškis: „Tai buvo pirmasis mano organizuojamas projektas. Noriu padėkoti Plungės SRC direktoriui Alvydui Viršilui už suteiktą galimybę vykdyti tokio mąsto renginį. Dėkoju visiems žmonėms, kurie patarimais, palaikymu ir varžybų vedimu prisidėjo prie pirmenybių vykdymo. Pirmenybes laikau pasisekusiomis, nepaisant keletos organizacinių klaidų ir nesusipratimų. Išmoktos pamokos ir įgyta patirtis padės ateityje ir kitame krepšinio pirmenybių sezone“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite