Angle down Atgal

Kraupus elgesys su gyvūnais: Telšiuose nuodijami kačiukai

Šeštadienį, rugpjūčio 1 dieną, socialinėje erdvėje pasklido žinutė apie nuodijamus gyvūnus Telšiuose. Tai pranešė „Telšių Uodegėlė“.  

Atkreipiamas gyventojų dėmesys, kad Telšiuose, Vilniaus gatvėje, buvo rasti nugaišę kačiukai. Vienas iš jų buvo patekęs į įstaigos globą.

 „Gyventojų dėmesiui Telšiuose įsisuko parazitai.. Taip taip, parazitai, vaikštantys ant dviejų kojų, dar vadinami žmonėmis, nuodijantys kates ir šunis. Vilniaus g. - rasta mirusių kačių, vienas mažylis pateko į mūsų globą, deja nebepavyko išgelbėti... Mirė ir šalimais gyvenančių žmonių jorkšyriukas...“, - rašoma pranešime.

Pranešama ir apie kitas gyvenvietes, kuriose galimai buvo nunuodyti gyvūnai: „Lygumų g. Išnuodytos mūsų sterilizuotos laukinės katės. Gavome pranešimą, jog ir prie Didžiosios katedros buvo galimai primėtyta nuodų, ko pasekoje, gyventoja neteko savo šunelio“.

Įstaiga mano, kad žmonėms užkliuvo laukinės katės, tačiau nesupranta kodėl, paminima ir tai, kad nuodus galėjo suvalgyti ne tik gyvūnai, bet ir vaikai.

„Nuodus galėjo suvalgyti ir vaikai!!! Kuo užkliūna laukinės katės, kurios sterilizuotos, nuparazitintos ir tiesiog laisvai žemėje gyvenančios? Jos turi teisę gyventi! Kas Jūs tokie, kad nurodote kam mirti, o kam ne?
Esame be galo pikti.. Stengiamės, gaudome, sterilizuojame, tam kad gyvūnai nebesidaugintų, jog galėtų gyventi... O kažkam rankos pakyla... Blogo nelinkim, tik to pačio .
Gyventojai, būkite atsargūs, kas gyvenate netoliese, nepaleidinėkite savo gyvūnų, o ir vedžiojant šunelius neleiskite nieko ėsti nuo žemės..
Būkite atsargūs, o jei žinote ar įtariate kas taip pasielgė, nebijokite kreiptis į policiją, mes padėsime“, - teigiama viešame pranešime. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite