Angle down Atgal

„Krašto aukso“ apdovanojimuose – ir druskininkiečių pavardės

Už sėkmingai įvykdytus projektus, įgyvendinant Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programą, skleidžiant gerąją patirtį, praėjusią savaitę Veisiejuose vykusiame renginyje buvo apdovanoti Žemės ūkio ministerijos inicijuoto konkurso „Krašto auksas“ Alytaus apskrities nugalėtojai.

Tarp 9 nominuotų projektų – 2 iš Druskininkų savivaldybės. Neravų kaimo bendruomenei įteiktas Krašto Aukso apdovanojimas už įgyvendintą projektą "Aš ir mano kaimas". Projekto dėka Neravuose 2018-2019 metais suorganizuoti 23 įvairūs renginiai, kuriuose dalyvavo 60 Neravų kaimo bendruomenės vaikų, jaunimo ir suaugusių. Projekto vadovė Rima Bocisienė organizavo kūrybinę stovyklą vaikams ir jaunimui, socialinių įgūdžių lavinimo užsiėmimus, renginius šeimoms. Projekto dėka Neravuose vaikams sudarytos galimybės kokybiškai leistu laisvalaikį ir įsitraukti į bendruomenės veiklas.

Apdovanojimas įteiktas ir verslo projekto vykdytojai Dalei Urbonienei, kuri 2019 m. įgyvendino projektą „Druskininkų kurorto potencialo išnaudojimas teikiant aktyvaus laisvalaikio ir poilsio pramogas“. Projekto dėka Druskininkuose įrengtas lauko batutų kompleksas ir įkurta darbo vieta.

Nominuotiems Druskininkų savivaldybės projektams finansavimas skirtas įgyvendinant Druskininkų vietos veiklos grupės vietos plėtros strategiją.

Pretendentus konkursui „Krašto auksas“ galėjo teikti visos norinčios organizacijos bei fiziniai asmenys. „Facebook“ paskyroje „Krašto auksas“ buvo balsuojama už savo favoritus. Alytaus apskrities gyventojų simpatijos atiteko Neravų kaimo bendruomenei už projektą „Aš ir mano kaimas".

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite