Angle down Atgal

Kovo vidury sugrįžo žiema: kelininkai perspėja apie sudėtingas eismo sąlygas

Dėl buvusio ar besitęsiančio snygio visoje Lietuvoje šeštadienio rytą kelių dangos slidžios, padengtos pažliugusio bei prispausto sniego sluoksniu, vietomis yra provėžų.

Kaip praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija, sudėtingiausios eismo sąlygos Vakarų Lietuvoje, Trakų, Prienų, Anykščių ir Kėdainių rajonuose. Šalyje dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau dėl snygio kelių dangos greitai vėl padengiamos nauju sniego sluoksniu, todėl kelininkai vairuotojų prašo atsižvelgti į kelių būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Kiek geresnė situacija Utenos, Vilniaus ir Alytaus apskrityse, čia slidūs tik mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai.

Šiaulių, Panevėžio, Utenos, Kauno ir Alytaus apskrityse – snygis, Telšių ir Vilniaus apskrityse – šlapdriba. Likusioje šalies dalyje rytą buvo be kritulių. Oro temperatūra svyravo nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną daug kur trumpi krituliai – šlapdriba, sniegas. Šiaurės vakarų vėjas išliks gūsingas – 15-20 m/s. Aukščiausia oro temperatūra – nuo 0 iki 4 laipsnių šilumos.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite