Angle down Atgal

Kovo 29-oji: vardadieniai, astrologija

Kovo 29-oji – Lietuvos įstojimo į NATO diena.

Lietuva į NATO (Šiaurės Atlanto sutarties organizacija) įstojo 2004 m. kovo 29 d. Tai – gynybinė sąjunga, kurią sudaro laisvos ir nepriklausomos valstybės, susijungusios į sąjungą tam, kad diplomatinėmis, o prireikus – ir karinėmis, priemonėmis išsaugotų tarptautinę taiką bei savo nepriklausomybę.

NATO įkūrė 12 šalių 1949 metais.

Kovo dvidešimt devintoji, sekmadienis – 89-oji metų diena (paskutinė 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 277 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Almantė, Bertoldas, Kleopatra, Manvydas, Sandra;

rytoj: Ferdinandas, Gvidonas, Meda, Rusnė, Virmantas;

poryt: Benjaminas, Gina, Ginas, Ginius, Kornelija, Svalia, Tilius, Tilmantas, Tilmantė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.00, leidžiasi 18.49. Dienos ilgumas – 12.49.

Šiandien – šeštoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Pagrindinis gyvenimo tikslas – įveikti senėjimą“ (D. Werthimeris).

**************

Astrologinė prognozė kovo 29-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Bus kalbama apie šeimai, giminei svarbius dalykus, progas. Internetu galite užmegzti ar atnaujinti svarbius jums ryšius. Romantiški troškimai augs kaip ant mielių.

JAUTIS. Gali būti, kad pavyks su nekilnojamuoju turtu, šeimos gerove, individualiu verslu susijęs sumanymas. Nusimato naudingi susitarimai, reikalingi pirkiniai. Nemažai galvosite apie meilę, stiprės aistra patinkančiam asmeniui.

DVYNIAI. Ši diena jums turėtų būti įdomi, žadinanti emocijas ir norą kuo daugiau sužinoti apie aktualų dalyką. Galite išsiaiškinti svetimą paslaptį, patirti slaptą meilės nuotykį ar pan.

VĖŽYS. Kuo būsite santūresni ir paslaptingesni, tuo labiau visus intriguosite, žavėsite. Slaptas gerbėjas ar mylimas žmogus stimuliuos erotines fantazijas, aistras.

LIŪTAS. Tikėtina, kad sulauksite draugų, aplinkinių dėmesio. Niekam nekils abejonių, ar esate reikalingi draugiškame renginyje.

MERGELĖ. Būsite susirūpinę rimtais reikalais, iš galvos negalėsite išmesti profesinių problemų. Jums derėtų labiau atsipalaiduoti. Tai gali būti meilės, aistros ir švelnumo diena, priklausomai nuo jūsų pastangų.

SVARSTYKLĖS. Jeigu buvote teisūs, šiandien likimas gali jus pamaloninti – jūsų naudai išsispręs finansinė problema arba atsiras galimybė užmegzti reikalingą ryšį, partnerystę.

SKORPIONAS. Šiandien derėtų pamąstyti, ką galite pakeisti savo gyvenime, kad jis labiau džiugintų. Galbūt pajusite netikėtą Amūro strėlių poveikį. Pasistengę nesunkiai rastumėte raktą į kitų žmonių širdis.

ŠAULYS. Regis, itin parūps kitų žmonių mintys, idėjos. Galite sutikti savo antrąją pusę, jei jos iki šiol neradote, arba susigrąžinti, jeigu praradote. Nepraleiskite tokios progos.

OŽIARAGIS. Regis, ims gerėti santykiai su aplinkiniais ir visiems palengvės dėl abipusiai išsakytų minčių, išsiaiškintų nesusipratimų, atsinaujinusių bendrų interesų, tikslų ar kt. Labiau parūps sveikata.

VANDENIS. Šiandien tikėtinas romantiškas pakilimas, kūrybiniai ir kitokie laimėjimai. Palanku išbandyti laimę loterijoje, žaidimuose. Tik jauskite saiką, pernelyg neišlaidaukite.

ŽUVYS. Tikėtini kruopštumo reikalaujantys užsiėmimai. Į jūsų namus, šeimą turėtų grįžti darna, o širdyje vis stipriau skleisis gražioji pavasario gėlė – meilė.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite