Angle down Atgal

Kovo 25-oji: vardadieniai, astrologija

Kovo 25-oji – Gandro sugrįžimas (Blovieščiai). Apsireiškimas Švč. Mergelei Marijai.

Senoliai sakydavo, kad šią dieną parskrenda pirmasis gandras ir parneša ant uodegos kielę, kuri baigia išspardyti ledus – po lygiadienio galutinai įsitvirtina pavasaris. Ta proga kaimiečiai vaikšto vieni pas kitus į svečius, aukštai keldami kojas kaip gandras. Dar senoliai sakydavo, kad Gandro dieną reikia atleisti visiems, kas jums padarė kažką blogo.

Kovo dvidešimt penktoji, trečiadienis – 85-oji metų diena (trečioji 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 281 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Barmantas, Dirmantas, Dirmantė, Kantrimas, Merkys, Normantas, Normantė, Normilas, Normilė, Norminta, Normintė;

rytoj: Arbautas, Emanuelė, Emanuelis, Josvainė, Josvilė, Feliksas, Liudgaras, Teklė, Vidmantė;

poryt: Aleksandras, Alkmenas, Lidija, Rupertas, Rūta, Sanrimas, Santara.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.10, leidžiasi 18.41. Dienos ilgumas – 12.31.

Šiandien – antroji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Daryk didžius darbus, didžių nežadėdamas“ (Pitagoras).

****************

Astrologinė prognozė kovo 25-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Šiandien reikėtų kaupti energiją naujiems darbams. Jau galima ir startuoti, jeigu viskas suplanuota. Taupiau naudokite resursus, saugokite nuosavybę, piniginę.

JAUTIS. Keisti nesusipratimai, apkalbos, intrigos, gandai gali įnešti sumaišties į jūsų kasdienybę. Būtų geriau, kad kol kas nedarytumėte jokių išvadų – tegul išryškėja, kas vyksta iš tikrųjų.

DVYNIAI. Šiandien viskas klostysis neblogai, jei sugebėsite neįsižeisti dėl aplinkinių pastabų bei patarimų. Svarbu būti tolerantiškiems ir nemanyti, kad kiti turi sakyti tik tai, ką jūs norite girdėti.

VĖŽYS. Šiandien įmanomas įtakingų žmonių palaikymas, vadovybės įvertinimas. Kita vertus, netinkamas bendravimas su kolegomis ir konkurentais gali atnešti nemalonumų.

LIŪTAS. Nors jums atrodys, kad žengiate koja kojon su pažanga, priimate naujoves, jūsų autoritetas labai svyruos. Ypač aiškiai tai pastebėsite, jeigu užsiimate politine veikla. Gandai, apkalbos gali drumsti jūsų ar jums artimų žmonių ramybę.

MERGELĖ. Palanku apsvarstyti, ką ir kaip ketinate daryti dalykinėje, finansų srityje. Turite pagalvoti, kaip išvengti finansinių sunkumų, išlaidų, nuostolių. Pravartu apsidrausti.

SVARSTYKLĖS. Permainingai klostysis santykiai su gyvenimo ir veiklos partneriais. Regis, kažkuo nepasidalinsite ir tai provokuos įtampą. Galbūt tai, dėl ko buvote beveik tikri, nepasiteisino. Sukaupkite reikalingos informacijos, pasitarkite.

SKORPIONAS. Šiandien atrodysite darbštūs ir nusiteikę bendradarbiauti. Visgi jūsų aplinkoje gali atsirasti tokių, kuriems jūs atrodote konkurentai. Pasistenkite neprovokuoti priešiškumo ir pavydo.

ŠAULYS. Šiandien bus įmanoma suaktyvinti šeiminius bei meilės santykius, įnešti aistros į asmeninį gyvenimą. Visgi venkite lengvabūdiškų seksualinių nuotykių, nešvaistykite pinigų abejotiniems malonumams.

OŽIARAGIS. Dėl tam tikrų priežasčių jūsų asmeninis gyvenimas ims labai rūpėti aplinkiniams. Ir tai gali būti nemalonu. Jei dėl to apmaudą liesite šeimoje, tai ir čia neliks jokios ramybės. Pasistenkite išlaikyti harmoniją.

VANDENIS. Šiandien pravartu nevengti kontaktų, nes galite gauti informacijos, kuri jums bus naudinga arba kuri užkirs kelią galimoms klaidoms. Apgalvokite, nuo ko pradėti svarbiausius darbus.

ŽUVYS. Labai rūpės turto, pinigų klausimai. Galbūt esate numatę kažką įsigyti ar parduoti. Jeigu kažką darėte be legalios sutarties, galite patirti nenumatytos įtampos.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite