Angle down Atgal

Kovo 19-oji: vardadieniai, astrologija

Kovo 19-oji – šv. Juozapas, Juozapinės, Pempės diena.

Senoliai sakydavo, kad po švento Juozapo, Pempės dienos, merginos jau pradeda tvarkyti savo gėlių darželius, sėja ankstyvąsias gėles, sodina daržovių daigus. Patirtis rodė, kad nuo švento Juozapo lydeka – nerštan, o gervė – raistan. Po švento Juozapo sniegas turi būti taip patirpęs, kad iš pėdos ir jautis atsigertų.

Kovo devynioliktoji, ketvirtadienis – 79-oji metų diena (ketvirtoji 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 287 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Juozapa, Juozapas, Juozapota, Juozapotas, Juozapina, Juozas, Juozė, Juzė, Prutenis, Vilė, Vilys;

rytoj: Filomena, Filomenas, Irma, Irmantas, Irmantė, Irmė, Irmgarda, Irmina, Tautvilė, Žygimantas, Žygimantė;

poryt: Benedikta, Benediktas, Benas, Benys, Diksas, Liailas, Lingailė, Nadas, Reda, Redas, Saulius.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.25, leidžiasi 18.30. Dienos ilgumas – 12.05.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Sveikata žmogaus akyse niekada nepraranda vertės, nes net ir apsirūpinus, prabangoje be sveikatos gyventi gera nebūna“ (N. Černyševskis).

**************

Astrologinė prognozė kovo 19-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Būsite nusiteikę visas problemas spręsti kolektyviai, jums įdomi bus kitų nuomonė, ir ji veiks jūsų veiksmus. Vis dėlto nepatariama tikėti lengvai dalijamais pažadais bei įtikinėjimais dėl daiktų kokybės, vertės.

JAUTIS. Šiandien nelabai verta kažką nauja pradėti bei gvildenti globalines problemas. Vis tiek situacija greitai keisis. Palanku užbaigti darbus, bet ne juos pradėti.

DVYNIAI. Regis, jums labai rūpės su mokslu, užsieniu, finansais susijusios situacijos. Nerimas gali trukdyti pozityviai vertinti situaciją. Galite padaryti gana netikėtas išvadas pabendravę su įdomiais žmonėmis.

VĖŽYS. Ši diena neatneš rūpesčių, jeigu nepažeidinėjote įstatymų ir neturite skolų. Neblogai būtų tvarkyti kai kuriuos neatidėliotinus finansų, draudimo reikalus. Peržiūrėkite sutartis, dokumentus – gal ką nors reikia pratęsti ar nutraukti.

LIŪTAS. Jūsų nuotaikas ir poelgius stipriai veiks kiti žmonės. Tarsi kažkas mėgintų keisti jūsų principus, pažiūras. Stenkitės išsaugoti vidinę pusiausvyrą ir kiek atlaidžiau, tolerantiškiau vertinkite aplinkinius.

MERGELĖ. Galimi rimti pokalbiai su viršininkais, užsakovais. Būsite nusiteikę sudaryti ilgalaikes sutartis, rūpintis statybų, remonto reikalais, šeimos verslu, gyvūnais. Palanku užbaigti gydymosi kursą ar tyrimus.

SVARSTYKLĖS. Jeigu pasitelksite humoro jausmą, lengvą flirtą, tai ir jums, ir aplinkiniams ši diena bus maloni, nuotaikinga. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, neignoruokite jų realių poreikių.

SKORPIONAS. Buitis, artimieji, pinigai – kertiniai dienos klausimai. Galbūt nenumatytos išlaidos ar nuostolis vers keisti planus, apriboti šeimos narių poreikius.

ŠAULYS. Šiandien neblogai seksis tvarkyti reikalus telefonu, elektroniniu paštu ar su žiniasklaidos pagalba. Galite gauti reikšmingą informaciją. Viskas atrodys gana paprasta ir lengva, jeigu elgsitės ir bendrausite nuoširdžiai, mandagiai.

OŽIARAGIS. Energetiškai stipri diena. Jeigu turite labai konkrečių, nuo seno puoselėtų planų, turėtų pavykti juos įgyvendinti. Kita vertus, jei bus siūlomos naujos sutartys, kontraktai, neskubėkite jų pasirašyti. Labai svarbu konkrečiai viską aptarti, suskaičiuoti.

VANDENIS. Tikriausiai paaiškės, kad tai, ką planavote, apie ką svajojote, kainuos daugiau, nei galėjote tikėtis. Arba šiandien galite pasielgti lengvabūdiškai, jeigu reikės prisiimti atsakomybę, tartis dėl finansinių dalykų.

ŽUVYS. Tai susikaupimo diena, tinkama dvasinėms praktikoms, meninei, psichologinei veiklai. Elkitės taip, kaip pataria jūsų vidinis balsas. Būkite atlaidesni ir kantresni neramiems aplinkiniams.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite