Angle down Atgal

Kovo 10-oji: vardadieniai, astrologija

Kovo 10-oji – 40-ies paukščių diena.

Nuo senovės šią dieną buvo švenčiamas paukščių parskridimas. 40 paukščių diena vadinama todėl, kad apytikriai tiek paukščių rūšių iš Lietuvos išskrenda žiemoti į svetimas šalis, o pavasarį sugrįžta į gimtinę.

Senoliai tikėjo, kad, jei šią dieną pašąla, šalnos laikysis dar 40 parų.

Kovo dešimtoji, antradienis – 70-oji metų diena (antroji 11-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 296 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Butgailas, Butgailė, Emilis, Medūnas, Medūnė, Medvilas, Medvilė, Naubartas, Naubartė, Naudravas, Naudravė, Naumantas, Naumantė, Nauminta, Naumintas, Virmantas;

rytoj: Gedimtas, Gedimtė, Gedmilas, Gediminas, Kastancija, Kastantas, Kastas, Konstancija, Konstantinas, Kostas, Kostė, Vijolė;

poryt: Darmantė, Galvirda, Galvirdas, Grigalius, Faina, Žostarta, Žostartas, Žostartė, Žostautas, Žostautė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.48, leidžiasi 18.12. Dienos ilgumas – 11.24.

Šiandien – antroji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Idėjos visada pateikiamos kartu su galia jas įgyvendinti“ (R. Bachas).

**************

Astrologinė prognozė kovo 10-ajai, antradieniui

AVINAS. Šiandien turėsite daug reikalų ir kontaktų. Turėtų pavykti susidoroti su problemomis darbe, suderinti tai, kas neseniai išsiderino. Įdomu bus susitikti su žmogumi, kuris žino, kaip reikia siekti tikslo.

JAUTIS. Galite tikėtis gerų rezultatų sportinėje kovoje, sceniniuose pasirodymuose, įvairiuose renginiuose. Nesunkiai susitarsite dėl aktualių reikalų. Skirkite kuo daugiau laiko ir dėmesio savo vaikams.

DVYNIAI. Tikėtini reikalai su žmonėmis, kurie jums daug reiškia arba reiškė praeityje. Pravartu išsiaiškinti nesusipratimus su šeimos nariais, kad niekas netemdytų nuotaikos prieš šventinę dieną.

VĖŽYS. Daug dėmesio skirsite darbui, pareigoms, ir tai neliks neįvertinta. Su artimos aplinkos žmonėmis galite susitarti dėl svarbių jums dalykų, bendrų renginių, rytojaus šventinių pietų ir pan.

LIŪTAS. Regis, šiandieną naujai įvertinsite kai kuriuos dalykinius ryšius, verslo sutartis bei perspektyvas. Tikėtini pinigai, komercinė sėkmė. Galite įsigyti praktišką daiktą.

MERGELĖ. Šiandieną nestokosite kūrybinio polėkio, drąsos ir aistros. Pagreitį gali įgyti anksčiau vilkintas svarbus sandoris, nerealizuotas talentas, užmegztas meilės romanas.

SVARSTYKLĖS. Diena bus gera, jei privengsite blaškančio šurmulio ir neprisiplanuosite per daug veiklos. Sveikata bus ne itin gera, tačiau nusimato pagerėjimas, jeigu negaluojate.

SKORPIONAS. Neabejingo požiūrio galite tikėtis ir iš jus dominančio žmogaus. Galimi netikėtumai, naujienos, pasiūlymai. Vakare labiau pasaugokite sveikatą.

ŠAULYS. Norėsis daugiau pasiekti, ypač profesijos srityje. Tikėtini neoficialūs ir oficialūs pokalbiai, susitikimai, pažintys. Jeigu norite sėkmės, parodykite daugiau tolerancijos bei pagarbos kitiems.

OŽIARAGIS. Galite dalyvauti susitikimuose su žmonėmis, atvykusiais iš toli, įžymybėmis ar kt. Galite susižavėti nepažįstamu asmeniu, nauja idėja, arba patys kitiems padarysite didelį įspūdį.

VANDENIS. Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su mokesčiais, indėliais, akcijomis, draudimu. Kažką sėkmingai išsiaiškinsite. Gana palanku kreiptis su prašymais dėl patarimo, pagalbos.

ŽUVS. Nesitversite savame kailyje – viskas bus įdomu, aktualu. Regis, teks aiškintis santykius, apsispręsti dėl jų pobūdžio ateityje. Būsite išradingi, darbštūs ir galite įdomiai pakeisti ar pakoreguoti savo stilių.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite