Angle down Atgal

Koronavirusu susirgęs skeptikas perspėja: pandemijos keliamas pavojus nėra išgalvotas

Pasaulyje išplitusios koronaviruso infekcijos skeptiku save laikęs vyras paragino žmones rimčiau vertinti pandemijos sukeltą krizę po to, kai jis pats ir jo žmona dėl užsikrėtimo COVID-19 atsidūrė ligoninėje.

Brianas Hitchensas. Youtube stop kadras.
Brianas Hitchensas. Youtube stop kadras.

Floridos valstijos gyventojas Brianas Hitchensas pasakoja dar visai neseniai manęs, jog koronaviruso pandemija yra išprovokuota tyčia. Tik pats užsikrėtęs virusu vyras pakeitė nuomonę. Vyras kreipėsi į kitus – prašo nesilaikyti tokios pačios nuomonės.

Kalbėdamasis su žurnalistais B. Hitchensas sakė: „Nenoriu, kad kiti išgyventų tai, ką dabar išgyvenu aš“. Prieš sužinodamas ligos diagnozę amerikietis prisipažino nemanęs, kad pasaulinė sveikatos krizė iš viso yra. „Aš maniau, kad valdžios atstovai kažką išbando ir kad pavojus netikras. Maniau, kad panika yra keliama be reikalo ir netikslingai. Koronavirusą laikiau būdu atitraukti žmones nuo kitų problemų“, – aiškino vyras. Jis priduria, kad apsaugos priemonių, tokių kaip veido kaukių ir pirštinių nešiojimas, pasirodė kaip masinė isterija.

Freepik.com nuotr.
Freepik.com nuotr.

Iš sutuoktinių poros pirmasis prastai pasijuto B. Hitchensas, netrukus koronaviruso simptomus pajuto jo žmona. Saviizoliavęsi sutuoktiniai pradėjo jaustis vis prasčiau ir prasčiau. Hitchensai nusprendė vykti į ligoninę.

Ligoninėje po atliktų tyrimų pasitvirtino tai, nuo ko, pasak amerikiečio, turėjo apsaugoti Dievas, o ne valdžios brukamos apsaugos priemonės – Hitchensai užsikrėtė koronaviruso infekcija. Jie buvo paguldyti į intensyvios terapijos skyrių, prie moters plaučių prijungtas ventiliavimo aparatas.

Susidūręs su tiesioginiu koronaviruso pavojumi amerikietis sakė sunerimęs dėl savo, ypač dėl žmonos, gyvybių. Vyras pasakoja, kad ligoninėje matydamas apsauginiais kostiumais apsirengusius medikus suprato, kad koronavirusas nėra konspiracijos teorija, o COVID-19 kelia grėsmę visiems.

Vyras socialiniuose tinkluose išplatino savo istoriją ir kreipėsi į kitus. „Išgirskite ekspertų patarimus, dėvėkite bent veido kaukę“, – ragino V. Hitchensas.

Pagal Unilad.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite