Angle down Atgal

Sunkiai susirgusio penkiamečio mama maldauja žmones likti namuose

Dviejų vaikų mama iš Anglijos socialiniuose tinkluose pasidalino pasakojimu, kaip jos visiškai sveiką penkiametį sūnelį palaužė koronaviruso infekcija.

30 metų amžiaus Lauren Fulbrook papasakojo, kad jos sūnui Alfiui iki daugiau nei 42 laipsnių Celsijaus pakilo temperatūra, atsirado haliucinacijos ir vėmimas.

Ji feisbuke teigė norinti įspėti kitus tėvus, kad net maži vaikai gali ne tik užsikrėsti COVID-19, bet ir patirti labai sunkias komplikacijas.

Kai Alfis buvo paguldytas į ligoninę, jo mama pasakojo turėjusi bejėgiškai į jį žiūrėti ir klausytis, kaip jos vaikas klausia – „mamyte, ar aš mirsiu?“.

Anglė socialiniuose tinkluose įkėlė įrašą, kuriuo internautai pasidalino daugiau nei 52 000 kartų:

„Koronavirusas NĖRA pokštas. Nustokite rizikuoti ne tik savo, bet ir visų kitų gyvybėmis vien dėl to, kad norite nueiti į pabą, restoraną, arba galvojate, kad jums dabar pat reikia septynių pakuočių tualetinio popieriaus. Kaip COVID-19 užsikrėtusios šeimos atstovė, aš pamačiau, ką tai reiškia.

Turėjau žiūrėti, kaip energingiausias pasaulyje mano penkerių metų vaikas nebepajuda, nebevalgo, beveik negeria vandens ir nesišlapina. Jo temperatūra nekrito žemiau 40 laipsnių, o daugiausiai pakilusi buvo iki 42,3 laipsnių.

Žiūrėjau, kaip jis haliucionuoja ir verkia nuo galvos skausmo, kaip jį greitosios automobilis veža į ligoninę, kaip jam paimamas tepinėlis ir patvirtinamas kaip teigiamas.“

Mama toliau apibūdino „baisiausią gyvenime patirtį“ kuomet jos sūnui kovo 16-ąją, praėjusį pirmadienį, pasireiškė ligos simptomai: „Cukraus lygis jo kraujyje nukrito iki 3,7, kvėpavimo lygis siekė 18-20, o pulsas – 180. Iš jo tiesiog pylėsi prakaitas, bet jis drebėjo nuo šalčio, duso ir negalėjo žiūrėti į šviesą.“

Anglė maldavo visų, ignoruojančių JK vyriausybės rekomendaciją laikytis karantino globalinės krizės metu, pergalvoti savo veiksmus.

„Kuo greičiau visi izoliuosimės, tuo greičiau visa tai baigsis, – socialiniuose tinkluose dėstė mama. – Nors COVID-19 protrūkio padariniai vaikams paprastai pasireiškia silpniau, čia dar yra daugybė nežinomųjų.“

Praleidę naktį ligoninėje, mama su sūneliu savaitgalį buvo išleisti gydytis į namus su griežtais izoliacijos reikalavimais. „Praėjus daugiau nei savaitei nuo susirgimo, jis vis dar nėra pasveikęs. Šiandien buvo pirma diena, kaip Alfis pats paprašė maisto ir truputį pažaidė. Jis vis dar koso ir turi temperatūros, bet pamažu sveiksta“, – žiniasklaidai pasakojo anglė.

Pagal metro.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (6)

Taip pat skaitykite