Angle down Atgal

Koronaviruso situacija Pagėgių savivaldybėje

Savivaldybės meras V. Bendaravičius akcentavo, kad sergamumo COVID-19 situacija Pagėgių savivaldybėje keičiasi į geresnę pusę, pastaruoju metu fiksuojama mažiau sergančių. Nors Pagėgių savivaldybė vis dar patenka į šalies raudonąją zoną pagal atvejų skaičių 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų, tačiau savivaldybės rodiklis yra mažesnis nei visoje šalyje fiksuotas sergamumo rodiklis.

„Pagėgių savivaldybės gyventojai skiepijami VšĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“ patalpose, iš viso paskiepyta 210 asmenų, iš kurių 120 paskiepytas ir antrąja Pfizer and BioNTech vakcinos doze.

Praėjusią savaitę buvo paskiepyta 60 švietimo įstaigų darbuotojų, turinčių tiesioginį kontaktą su mokiniais, ugdomais pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas, bei dirbančiųjų bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse.

Visos prioritetinės grupės, esančios aukščiau švietimo įstaigų (medikai, socialiniai darbuotojai, senelių namų gyventojai ir darbuotojai bei kt.), jau suskiepytos. Gyventojai aktyviai sutinka vakcinuotis, kiek mažesnis aktyvumas pastebėtas tarp socialines paslaugas teikiančių darbuotojų (tik apie 50 proc. norėjo vakcinuotis).“ – teigė Savivaldybės meras V. Bendaravičius.

Šią savaitę Pagėgių savivaldybę pasieks 11 Pfizer and BioNTech vakcinos flakonų (66 dozės). Planuojama, kad jomis bus skiepijami asmenys, kuriuos tikslinga paskiepyti antrąja vakcinos doze, taip pat bus skiepijami likusieji švietimo įstaigų darbuotojai bei vyriausieji (80+ amžiaus grupės) savivaldybės gyventojai.

Nuo pandemijos pradžios koronavirusas diagnozuotas 281 Pagėgių savivaldybės gyventojui, šiuo metu serga 24 asmenys.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite