Angle down Atgal

Koronaviruso protrūkis menininkų bendruomenėje: sąlytį turėjusių asmenų skaičius perkopė 100

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) įtaria, kad koronaviruso atvejai Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre (LNOBT) bei Kauno filharmonijoje yra susiję. Sąlytį su užsikrėtusiais turėjusių asmenų skaičius perkopė 100.

„Labai reikšmingas protrūkis, susijęs su menininkais. (...) Iš tiesų yra kalbama apie Kauno chorą, Kauno filharmoniją, apie Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą, susirgo ir vokalo mokytojas, ir kiti su juo susiję asmenys. Tai galime vertinti, kad situacija yra tikrai labai rimta, kadangi sąlytį turėjusių asmenų skaičius jau perkopė 100 asmenų“, – žurnalistams pirmadienį teigė NVSC Vilniaus departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Ginreta Megelinskienė.

NVSC atstovės teigimu, centro atstovai aktyviai bendrauja visais sąlytį turėjusiais asmenimis, renkama informacija.

„Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai tikrai aktyviai susisiekė su visais sąlytį turėjusiais asmenimis. Ir gauname vis daugiau informacijos, kadangi tiek ir vakar, tiek ir šiandien bendraujame su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro darbuotojais, sekmadienį vyko 4 valandų klausimų atsakymų sesija darbuotojams: kokia yra situacija, kaip jie turėtų elgtis“, – paaiškino ji.

Visgi, pasak G. Megalinskienės, LNOBT vadovo Jono Sakalausko užsikrėtimo aplinkybės yra vis dar neaiškios.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite