Angle down Atgal

Koronavirusas patvirtintas Seimo nariui P. Saudargui

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) partijos narys Paulius Saudargas penktadienį patvirtino, kad jam nustatytas koronavirusas. Pasak jo, antradienį jam pakilo temperatūra, o testą paskatino darytis informacija, kad šeimai artimas asmuo buvo sąlytyje su sergančiuoju.

„Man COVID-19. Bandant susigyventi su šia mintim, padėliosiu, kaip viskas buvo ir yra. Antradienį pajutau simptomus – ėmė kilti temperatūra, atsirado labai nedidelis gerklės skausmas, vos vos kosulys ir užgulusi nosis. Jei ne prasidėjęs karščiavimas, gal net nebūčiau labai dėmesio atkreipęs. Kaip tyčia, „padrąsinimui“ gavome informacijos apie šeimos nario sąlytį su nustatytu covidiniu. Plačiau nekomentuosiu to, kas susiję su ne viešais asmenimis. NVSC žino ir dirba savo darbą. Be to, man atrodo, su tiek atvejų aplink (o kiek dar nenustatytų) užsikrėst jau galim nuo bet ko“, – feisbuke rašė P. Saudargas.

Seimo narys taip pat teigė, kad į karštąją koronaviruso liniją skambino 77 kartus.

„Ar 77 kartai, norint prisiskambint į koronos liniją registracijai, yra „ok“? Ir aš ginkdiev nekaltinu linijos savanorių – čia visai ne apie tai. Matyt, mobilūs patikros punktai praleidžia tokį srautą, kokį aprėpia tyrimo laboratorijos, ir tik tokį srautą tegali priimti registratoriai. Daugiau tiesiog nebūtų kur dėti, taigi karštosios linijos pralaidumas prisuktas iki reikiamo drungnumo. Kodėl tai yra blogai? Nes, kaip Jūs manote, keli ne tokius stiprius simptomus kaip mano turintys ir norintys pasitikrinti, po 76-to karto nenuleis rankų?.. O juk, kaip žinia, dauguma serga be simptomų ar jie ne tokie stiprūs. Įsivaizduokim: atsakingas pilietis, sužinojęs apie savo galimą kontaktą ar pajutęs kažkurį lengvą simptomą, bando registruotis. Pusdienį praskambinęs nuleidžia rankas. Kitą dieną simptomas išnyksta, pabuvęs ramiau kelias dienas pilietis įsidrąsina – „matyt, ne korona man buvo“ ir į trasą“, – teigė jis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite